Bölükyayla Belediye Başkanı Gaffari Akkuş, Kurban Bayramı dolaysıyla mesaj yayınladı.
BAŞKAN AKKUŞ'TAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Başkan Akkuş mesajında :

Dini bayramlarda sevinmek kadar, sevindirmek de önemlidir. Özellikle, sevindirmenin önem kazandığı ‘Kurban Bayramı’nda, yardımlaşma ve dayanışmanın da gereği olarak darda olanlarla, muhtaç, yoksul, yetim ve kimsesizler ile tedaviye muhtaç durumdaki vatandaşlarımızın, şehit ailelerimizin ve gazilerimizin ziyaret edilerek hatırlanması, desteklenmeleri ve sevindirilmesi büyük önem arz etmektedir.

 Türkiye Cumhuriyeti topraklarında ve ay-yıldızlı Türk Bayrağı altında huzur içinde yaşayan bir millet olarak ne kadar şanslı olduğumuzu ve bize bu huzuru veren Yüce Allah’a ne kadar şükretmemiz gerektiğinin idrakinde geçirdiğimiz Kurban Bayramının başta aziz milletimize ve  tüm insanlığa hayırlar getirmesini yüce Allah'tan diliyoruz.

Bu vesileyle Kurban Bayramı’nın, ülkemize sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi temennisi ile kesilen kurbanların ve yapılan duaların kabulünü Yüce Allah’tan diliyor, herkese aileleri ile birlikte daha nice bayramlarda birlikte olmak dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2022-07-08 22:48 tarihinde yayınlandı. 5394 Defa okundu.