Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı yayınladığı mesajda tüm halkın yeni yılını kutlayarak, kendimiz ve sevdiklerimiz için kurallara uymamız gerektiğini söyledi.
Başkan Turanlı'dan Yeni  Yıl Mesajı

Kıymetli Hemşehrilerim,

Bütün Ülkeleri etkileyen ve hala devam eden küresel bir salgın ve doğal afetlerle geçen zorlu bir yılı geride bırakıyoruz. Ne yazık ki pandeminin hayat tarzımıza ve yaşantımıza çok olumsuz etkileri oldu. 2020’de dünyayı esir alan koronavirüs aşısına ilişkin ise ümit verici gelişmelerin yaşandığını görüyoruz. İnşallah tez zamanda daha fazla kayıp vermeden bu iletti hayatımızdan çıkarabiliriz. Bu nedenle Perşembe akşamından itibaren başlayacak olan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasına tam anlamıyla uyarak, bu mücadeleye destek çıkalım. Halkımızın bu konudaki hassasiyetine ve sağduyusuna gönülden inanıyorum. 

Kahta Belediyesi olarak bütün hazırlıklarımızı yapmış durumdayız. 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması boyunca ekiplerimiz sizlere hizmet etmeye devam edecekler. Bu anlamda hizmet etmekten onur duyduğum kıymetli hemşehrilerimize ve salgınla mücadelede en ön safta yer alan sağlık çalışanlarımıza, saha ekibimize, emniyet ve jandarma teşkilatımıza ve diğer kamu görevlilerimize teşekkür ediyor, Allah’tan kolaylıklar diliyorum.

Mekke'nin fethinde yaşanan ruhun bugün de yaşanması temennisiyle 2021 yılının ülkemize, İlimize, ilçemize ve tüm insanlığa; barış, kardeşlik, huzur, bereket, birlik, beraberlik, dayanışma, mutluluk getirmesini diliyor, Pandeminin Sona Erdiği, Hemşehrilerimizle Kucaklaşacağımız yeni bir yıl olmasını temenni ediyorum.  Selam ve Dua İle...

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2020-12-31 21:56 tarihinde yayınlandı. 7846 Defa okundu.