Yeniden Refah Partisi Kahta İlçe Başkanı Sadık Yavaş, Kurban Bayramı dolaysıyla mesaj yayınladı.
BAŞKAN YAVAŞ'TAN BAYRAM MESAJI

Yeryüzündeki bütün Müslümanları kardeşlik bağları ile birbirine bağlayan, Cenab-ı Allah’ın bahşettiği nimetlerin kardeşler arasında paylaşılmasının ne büyük bir güzellik olduğunun en büyük ispatı olan, doğudan batıya, kuzeyden güneye bütün dünyayı kaplayan bir huzur ve sevinç iklimi olan mübarek Kurban Bayramı’na bir kez daha kavuştuk.

Ülkemizde uygulanan ekonomi politikalarının bu zorlu süreçte Milletimiz’in derdine derman olmaktan uzak olduğunu bir kez daha dile getiriyoruz. 

Buna ilaveten, İslam Alemi’nin içerisinde bulunduğu sıkıntıların, Müslümanların yaşadığı zorlukların ve acıların bu bayramda da devam ettiğini üzülerek izliyoruz. 

 

Bütün bu olumsuzluklara rağmen bayramlar bizlere, umutsuzluğa düşmememiz gerektiğini, her türlü zorluğun sonunda bir kolaylık geleceğini, yaşanılan sıkıntılı günlerin ardından selamete erişeceğimizi müjdeliyor.

 

Bu müjdeye ulaşmak, bu sıkıntıları aşmak, refaha ve kurtuluşa kavuşmak sadece istemekle değil, teşhisi doğru yapmak ve doğru tedavi yöntemlerini uygulamakla mümkün olur.

 

Sorunları aşacak, Milletimiz’i kurtuluşa ulaştıracak anlayış bizi biz yapan kendi değerlerimizde, tarihimizde ve inancımızdadır. Selamete erebilmek ancak ve ancak Milli Görüş’ün reçetelerinin uygulanmasıyla mümkün olur.

 

Bizler; Yeniden Refah Partisi olarak 81 il teşkilatımızda binlerce teşkilat mensubumuzla birlikte bu değerler etrafında kenetlenerek büyük bir heyecanla, kararlılıkla ve umutla çalışıyoruz. Milletimiz’in, İslam Alemi’nin ve tüm insanlığın her günü bayram günü gibi huzur ve mutluluk içerisinde yaşansın diye gayret ediyoruz. Ülkemizde ve tüm dünyada ‘Paylaşımda Adalet’ ve ‘Yönetimde Adalet’in hakim olması için mücadele ediyoruz. Milli Görüş’ün ‘Maddi Kalkınma’ ve ‘Manevi Kalkınma’ hamlelerini hayata geçirerek Milletimiz’i maddi ve manevi sıkıntılarından kurtarmak için çalışıyoruz.

Ve o günlerin çok uzakta olmadığına gönülden inanıyoruz.

 

Bizi niyetimizle Rabbimiz’e, paylaşmamızla akrabalarımıza, komşularımıza ve Müslüman kardeşlerimize yakınlaştıran kurbanlarımızı Allah kabul eylesin.

 

Bu vesileyle Milletimiz’in her bir ferdinin ve yeryüzündeki bütün Müslümanların Kurban Bayramı’nı gönülden tebrik ediyoruz. Tüm mazlumların, ezilenlerin, yetimlerin, kimsesizlerin bayramını gönülden tebrik ediyoruz.

Cenab-ı Allah bu mübarek Kurban Bayramı’nı Milletimiz’in, İslam Alemi’nin ve tüm insanlığın kurtuluşuna vesile eylesin

Sadık YAVAŞ

Yeniden Refah Partisi Kahta İlçe Başkanı

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2022-07-08 16:50 tarihinde yayınlandı. 5360 Defa okundu.