Aydın İli Bozdoğan ilçesinde görev yapan Kahtalı Kaymakam Yasin Ardıç, atandığı ilk günden beri vatandaşa hizmet ederken onların sevgisini kazanmaya, bizimde göğsümüzü kabartmaya devam ediyor.
Kahtalı Kaymakam Yasin Ardıç

Ekim 2019'dan beri  Aydın İli Bozdoğan ilçesinde  görev yapan Kahtalı  Kaymakam Yasin Ardıç, çok kısa  sürede  halkla  bütünleşerek  hizmet  etmeye  devam ediyor. Genç  yaşta  olmasına  rağmen olgun bir  hizmet  anlayışı  ile  gecesini  gündüzüne katarak  çalışan, mütevazi ve çalışkan sıfatı  ile  ismini sıkça  gündeme  getiren Kaymakam Ardıç, ilçe  için çok sayıda  projeyi hayata  geçirerek, tarlada  çiftçi, pazar esnafı ile güçlü bir  bağ kurarak adeta  gönüllere  girdi.

O hizmet  yaptıkça  vatandaş  mutlu oluyor, bize de  gurur  duymak kalıyor..

Yolun açık  olsun Kahtalı  Kaymakam Yasin Ardıç.

 

Yasin ARDIÇ KİMDİR?
Bozdoğan Kaymakamı
 

        Kaymakamımız Yasin ARDIÇ, 1994 yılında Adıyamanın Kahta ilçesinde doğmuştur. İlk ve orta eğitimini Adıyaman’da, lise eğitimini Tekirdağ’da tamamladı. 2011 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasi Bilgiler Fakültesinde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünü kazandı. 2016 yılında bölümü ve fakülteyi birincilikle tamamladı.  

      2017 yılında Çorum Kaymakam Adayı olarak mülki idare amirliği mesleğine intisap ettti. Bu süreçte Denizli-Bozkurt ve Konya-Halkapınar ilçelerinde Kaymakam Vekilliği görevini yürüttü. 2018 yılnda Menchester Metropolitan Üniversitesinde 9 aylık dil eğitimi alarak çeşitli kurum ve kuruluşlarda incelemelerde bulundu. 28 Ekim 2019 yılında ilçemize atanan Kaymakamımız iyi derecede ingilizce bilmektedir.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2020-06-08 15:04 tarihinde yayınlandı. 15427 Defa okundu.