Eski AK Parti ilçe Başkanı Mehmet Reşat Turanlı aile bireyleri ile beraber AK Parti Kahta Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvuruda bulundu.
Turanlı,  AK Partiye Başvurdu

İki  dönem  AK Parti  Kahta İlçe  Başkanlığı yapan Mehmet Reşat  Turanlı  AK  Parti  İlçe  Başkanlığına  gelerek Kahta Belediye Başkanı Aday Adaylığı  için başvuru dosyasını AK Parti  ilçe  Başkanı  Bedir  Yeni'ye  teslim etti.

Burada  selamlama konuşması yapan AK Parti  ilçe  Başkanı  Bedir  Yeni, Turanlı  ailesinin bu partinin kuruluş aşamasında yer  aldıkları,  partinin zor  süreçlerinde  mücadele  ettiklerini, kısa  süreli bir ayrılıktan sonra  tekrar  evlerine  döndüklerini ifade  ederek, aday adaylığı sürecinde  başarılar diledi.

Mehmet Reşat  Turanlı   ise  AK Partisiz  süreci  ayrılma  olarak değil kısa  bir  kırgınlık  süresi  olarak  kabul ettiklerini,  daha  önce iki dönem İlçe  Başkanlığı  görevini  şerefle  yaptığını, tekrar  siyasette gözünü açtığı ve emek verdiği  partisine  gelmenin mutluluğunu  yaşadığını, bundan sonra  bu parti çatısı  altında siyaset  yapmaya devam edeceğini  kaydetti.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2018-11-10 20:07 tarihinde yayınlandı. 4226 Defa okundu.