Araştırmacı Yazar Ramazan Kayan Kahta ilçesinde HAK Der tarafından faaliyete geçirilen Mekan Kitap Kafede okuyucularıyla buluşarak sohbet etti.
Yazar Kayan, Mekan Kitap Kafe'de

Yazdığı  çok sayıda  kitap ve  Mavi Marmara  direnişinin sembol isimlerinden olan Araştırmacı  Yazar  Ramazan Kayan, Kahta  iyilik Der  tarafından  yapılan program  davetlisi  olarak  Kahta’ya  geldi. Kahta  Kültür  Sitesi konferans  salonunda ve Şehit  Murat  Toprak  ortaokulunda  verdiği  konferanslardan  sonra Hak  Eğitim ve Yardımlaşma Derneğinin Genlik ve Spor  Bakanlığınca desteklenen    Karşıyaka’da  faaliyet gösteren Mekan Kitap  Kafeye  geçerek gençlerle  buluştu.

Mekan Kitap  Kafede  gençler  ile  kitapları hakkında  kritik yapan  Yazar  Kayan, okumanın önemi hakkında gençlerle  sohbet etti. Yazar Ramazan  Kayan gençlere  kitaplarını  imzaladıktan  sonra  topluca  hatıra  fotoğrafı çektirerek  ayrıldı.

Programa  Kahta  Milli Eğitim Müdürü  İbrahim Halil Tünçmen, bazı  okul  müdürleri,  Stk temsilcileri  ve Hak Der  yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2019-05-15 13:48 tarihinde yayınlandı. 4051 Defa okundu.