Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, 14 Mart Tıp Bayramı sebebiyle sağlık çalışanlarını ziyaret etti
TURANLI, SAĞLIK ÇALIŞANLARINI ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanı İbrahim Yusuf  Turanlı, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Kahta Devlet Hastanesi ile Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ziyaret gerçekleştirdi.

Tüm dünyada oluduğu gibi Türkiye’yi de etkisi altına alan Covid 19 sürecinde ortaya koydukları yoğun mücadelelerinden dolayı sağlık çalışanlarını tebrik eden Başkan Turanlı,  sağlık çalışanlarına tek tek karanfil verdi. 

Başkan Turanlı, “Sağlığımız için gece gündüz demeden her koşulda büyük bir özveriyle görev yapan, kendisini ‘insana hizmet’ ilkesiyle mesleğine adamış sağlık çalışanlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum. Korona virüs pandemisi dolayısıyla sağlık çalışanlarımız büyük bir mücadele verdi. Onlar ülkemizin gerçek kahramanlarıdır. Sağlık kahramanlarımızı ziyaret ederek Tıp Bayramını kutladık. Başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Allah onların emeklerini boşa çıkarmasın. Gayretlerini arttırsın” dedi.

Sağlık çalışanları ise yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı’ya teşekkür etti.,

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2021-03-16 11:21 tarihinde yayınlandı. 10276 Defa okundu.