Adalet ve Kalkınma Partisi Kurucu Üyesi eski milletvekili ve bakan Andulkadir AKsu Kahta ilçesine gellerek seçim öalışmalarına destek verdi.
Abdulkadir Aksu Kahta'ya Geldi

18 ve 20. Dönemde Diyarbakır, 21, 22 ve 23. Dönemde İstanbul Milletvekili seçildi. 46 ve 47. Hükümetlerde İçişleri Bakanı, 53. Hükümette Devlet Bakanı, 58 ve 59. Hükümetlerde yeniden İçişleri Bakanı olarak görev yapan Abdulkadir Aksu  AK Parti Kahta İlçe seçim çalışma koordinasyon merkezine gelerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

Aksu’yu ,  TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Adıyaman Milletvekili  İbrahim Halil Fırat, Eski  Adıyaman ve İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, AK Parti Milletvekili Adayı İshak Şan ve  AK Parti Kahta ilçe başkanı Osman Çetinkaya karşıladı.

Başkan Çetinkaya, devletin bir çok önemli kademelerinde görev yapan, AK Partinin kurucu üyelerinden olan Abulkadir Aksu’nun kendilerini ziyaret etmelerinden büyük onur  duyduklarını, seçim çakışmalarını büyük bir özveri ile ekip olarak çok güzel şekilde devam ettiğini söyledi.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2023-05-05 12:21 tarihinde yayınlandı. 1863 Defa okundu.