CHP Adıyaman İl Binası’nda gerçekleştirilen Aday Tanıtım Toplantısında Millet İttifakı’nın Adıyaman Milletvekilleri Adayları tanıtıldı.
Adıyaman'da Millet İttifakı Tanıtım Toplantısı

Tanıtım Toplantısında konuşan CHP Adıyaman Milletvekili ve 1.Sıra Milletvekili Adayı Av. Abdurrahman Tutdere, Millet İttifakının Adıyaman Milletvekili Adıyaman’ın sorunlarına vakıf insanlar olduğunun altını çizerek Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve Millet İttifakı Milletvekili Adaylarına destek istedi.

Yaptığı konuşmasına 6 Şubat depreminde hayatını kaybeden vatandaşlara başsağlığı, hastanelerde tedavisi devam eden vatandaşlara da geçmiş olsun dileklerini ileterek başlayan CHP’li Tutdere, “Zor bir sürecin içindeyiz. Bu zor günlerde Adıyamanlıların gerçekten yaşadığı travma, yaşadığı yıkım ve yaşadığımız öfkenin tarifi imkânsız. Ancak Türkiye bir seçim sürecine girdi ve milletvekili adaylarımız Millet İttifakımızın ve Milletimizin ortak kararıyla görevlendirildiler. Bu saatten itibaren milletvekili adaylarımız, örgütlerimiz ve sokaktaki tüm hemşerilerimiz birer milletvekili adayı gibi çalışarak Adıyaman’ı da hak ettiği yere taşıyacak.” dedi

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2023-04-12 12:26 tarihinde yayınlandı. 1013 Defa okundu.