AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel'in düzenlediği ve milletvekillerin konuşmacı olarak katıldığı mitinge yoğun katılım oldu.
AK Parti'den Dev Miting

Mustafa  Kemal Caddesi  üzerinde  bulunan  AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi  önünde  düzenlenen  miting'in açılış konuşmasını  AK Parti  Kahta  Belediye Başkan Adayı  Engin Akel yaptı.  Akel  konuşmasında  başkan seçildiğinde  hayata  geçireceği  projeler  hakkında  detaylı  açıklamada  bulundu.

Daha  sonra  kürsüye  gelen eski Milletvekili Mehmet Metiner,  dünden bu güne  Kahta siyaseti  hakkında konuşarak,  tek amaçlarının  dava  olduğunu, kişilerin veya  makamların gelip geçici  olduğunu, Kahta'da  kazanacak  partinin kesinlikle  AK Parti  Kahta  Belediye Başkan Adayı  Engin Akel olacağını  söyledi. 

Konuşmacılardan  AK Parti  Adıyaman Milletvekili  Muhammed  Fatih  Toprak  ise  iç ve  dış tehditlerin devam ettiğini, ümmetin  son kalesi  olan Türkiye'nin  ve  dünya  lideri  Erdoğan'ın  başkalarının  planlarını  boşa çıkardığı için hedef  gösterildiğini belirterek  tüm vatandaşın  seçimde  oy kullanırken bunların hepsini  iyi  düşünmesi  gerektiğini,  Millet  ittifakı  altında  toplanan  tüm oluşumların  tek amacının   bu hükumeti  yıkmak olduğunu  ve    bu  halkın tüm bunların farkında olarak  tüm oyunları   bozacağının altını  çizdi.

Daha  sonra  toplanan kalabalığa  hitap eden AK Parti  Adıyaman Milletvekili  ve Disiplin Kurulu  Başkanı  Ahmet Aydın,  Kahta  ilçesinde  yaptıkları  hizmetleri  örnek  göstererek Kahta'nın  AK  Parti  hükumeti zamanında   aldığı  hizmetlerin Cumhuriyet  döneminde  aldığı  hizmetlerden çok fazla  olduğunu,  Kahta  eğer  hizmet  almaya  devam etmek istiyorsa  tercihini  AK Partiden ve AK Parti  Kahta  Belediye Başkan Adayı  Engin Akel'den yana  kullanmaları  gerektiğini kaydetti.

Çok büyük bir  kalabalığın toplandığını, AK Parti  adayı  Akel'in şimdiden  seçimde  zaferle   çıkacağını,  Kahta'nın  her  zaman  olduğu gibi  bu seçimde  de  tarih yazacağını  belirten  Aydın,  Salı günü  Cumhurbaşkanı  Erdoğan'ın  Adıyaman'a  gelerek  halkta  buluşacağı  mitinge  davet  etti.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2019-03-24 15:54 tarihinde yayınlandı. 2292 Defa okundu.