AK Parti Kahta ilçe binasında gençlerin buluşması kapsamında düzenlenen toplantıda Taksimde meydana gelen terör saldırısı kınandı.
AK PARTİ'Lİ GENÇLERDEN TERÖR KINAMASI

Bir kaç gün önce Taksim'de terör örgütlerinin maşaları tarafından düzenlenen menfur saldırıda 6 vatandaşımız hayatını kaybederken, çok sayıda vatandaşımız ağır yaralandı. 

Bu saldırı  Tüm ülkede  olduğu gibi Kahta ilçesinde AK Parti gençleri tarafından düzenlenen toplantı sonrası kınandı.

Saldırıyı kınayan gençler adına konuşan Mahmut Şenlik  şu ifadelere yer verdi:

Hepinizin malumu kısa bir süre  önce Taksim de   kirli ellerin tetiğe  basması ile birlik ve beraberliğimize  bomba atıldı ve altı günahsız vatandaşımız yaşamını yitirdi.

Buradan hepinizin duygularına tercüman olmak adına, her  türlü terörü kınıyor  ve lanetliyorum. Daha önce de bu gibi kan emici güçler tarafından  ülkemizin birliğine çok sayıda saldırı gerçekleşti. Hepsinde daha güçlü çıktık, bun dan da daha güçlü çıkacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

Evet yaralandık, belki canımızdan kayıtlar verdik ama ülke olarak asla kimse bize  boyun büktüremez. Çünkü biz her zaman tarih yazdık ve yazmaya devam edeceğiz.

 

Buluşmamıza  katılım sağlayan herkese  teşekkür ediyorum. Taksimde terör saldırısında şehit olan vatandaşlarımıza rahmet,  yaralılara da şifa dilerken, yakınlarını kaybedenlere Allah’tan sabır diliyorum. Mekanları cennet olsun.

Hepsinin ruhuna sizlerden  fatiha rica  ediyorum. El Fatiha.

Toplantıda  söz alan AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni ise gençlerin bu gibi ülkeyi kaosa sürüklemek isteyen girişimlere karşı tek vücut olmalarının kendilerine ümit verdiğini, yeni neslin bu bilinçle hareket etmesinin kendilerinin ayaklarını daha sabit ederek, hedeflenen 2023 ve ileriki zirvelere  daha güçlü  tırmanacaklarının belirtisi  olduğunu  söyledi.

Başkan Yeni, Kahta halkının sesi olan bu  gençlerin karşısında  kimsenin duramayacağını, güçlü  lider olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın her daim yanında bir nefer  olarak durmaya devam edeceklerini  belirtti.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2022-11-16 10:22 tarihinde yayınlandı. 4919 Defa okundu.