AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel herkesimden destek alarak çalışmalarını sürdürüyor.
Akel  için yek vücut  oldular

Kendisine görev  verildiği  andan itibaren bir  an dahi  durmadan halkın içinde  olan  AK  Parti  Kahta  Belediye Başkan Adayı  Engin Akel'e  destek vermek  ve seçim çalışmalarında  bulunmak için tüm AK  Partili kadrolar  Kahta'ya  geldi.

AK  Parti Adıyaman Milletvekili  ve AK Parti  Genel Merkez  Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın, Kahta'nın  bağrından yetişmiş ve Kahta sevdası için Kahta'dan hiç kopmayan AK  Parti Adıyaman  eski Milletvekili Mehmet  Metiner, Milletvekili  İbrahim Halil Fırat, İl Başkanı  Mehmet Dağtekin, İlçe  Başkanı  Bedir  Yeni, Gençlik ve Kadın Kolları, AK Parti  Belediye  Başkan A. Adayı  olan Ömer  Yılancı, Mustafa Aslan,  Muzaffer  Özbey, Efkan Bayyiğit ve partinin çeşitli  kademlerinde  görev  yapan partililer halka  hizmet için çalışmalara  devam ediyorlar.

Beraberindeki heyetle  Kahta  Küçük Sanayi  Sitesi  esnafını  ziyaret eden  Akel, daha  sonra  Kahta OSB' deki  işletmeleri  ziyaret ettikten sonra İlçe  Merkezinde  görev yapan  Oda ve  Başkanları  ve STK'ları  ziyaret ettikten sonra  esnaf  ziyareti  yaptılar.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2019-01-28 22:30 tarihinde yayınlandı. 3022 Defa okundu.