AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel, Kültür sitesinde hazırlamış olduğu 41 projesinini halka anlattı.
Akel'den 41 Proje  Tanıtımı

Kahta  Kültür  Sitesi  Konferans Salonunda   41 projenin tanıtım  programı  için  gelen vatandaşlar  salona  sığmayınca  dışarıya  kurulan ses  sistemi  ile  takip ettiler.

AK  Parti  Eski Milletvekili  Mehmet Metiner, İl Başkanı  Mehmet Dağtekin,  AK Parti Adıyaman Milletvekilleri Muhammed  Fatih  Toprak ve Ahmet Aydın'ın  konuşmalarından  sonra  kürsüye  gelen  Engin Akel,  selamlama  konuşmasından sonra  proje  tanıtımına  başladı.

Akel  konuşmasında '' Aziz ve Kıymetli Kahtalı Kardeşlerim

Bu gece teşrifleriyle bizleri onurlandıran Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanımız Ahmet Aydın’a, Milletvekilimiz M.Fatih Toprak’a, 24.-25. Dönem Milletvekilimiz Mehmet Metiner’e, İl Başkanımız Mehmet Dağtekin’e, kültür merkezinin içerisini, koridorlarını ve hatta bahçesini hınca hınç dolduran siz değerli hemşehrilerime, kardeşlerime, gençlerimize, hanım kardeşlerimize bu davaya gönül vermiş herkese yürekten teşekkür ediyorum. Bizi canlı yayında uzaktan ve yakından izleyen kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. Allah’ın inayeti ve sizlerin teveccühü ve heyecanıyla 31 Mart gecesini zaferle taçlandıracağız.

Evet, yakında Kahta çok güzel olacak. 31 Mart, yaşam standartlarımızın artacağı, adil ve hesap verilebilir bir belediye modelimizin oluşacağı, bütün potansiyel kazanımlarını harekete geçirerek yeni bir Kahta’nın imar edileceği, sosyal bir dokunuşla gönülleri inşa edeceğimiz yeni bir dönemin miladı olacak.

Bu kapsamda bu gece düzenlediğimiz ‘Proje Tanıtım Programında’ Kahta için tam 41 projeyi sizlerin takdirlerine sunduk. Profesyonel ve alanında uzman ar-ge ekibimizle hazırladığımız bu projeleri göreve gelir gelmez hayata geçireceğiz. En kısa zaman diliminde bu projeleri ilçemize kazandırarak yaşanabilir bir kent modelini oluşturacağız. İstihdam arttırıcı eylem planlarımızla özellikle gençler için iş alanları oluşturacak ve çalışma taleplerini yerine getireceğiz. Kahta’ya yakışacak ve vizyon projemiz olan ve ilçemize nefes aldıracak Millet Bahçesi’ni şehrimizin tam göbeğinde kuracağız. Sahil yolu, Eski Çarşı’yı Ayağa Kaldırma Projeleri, Festivaller ve Müze Projesiyle turizmi canlandıracağız. Güçlü kadromuz, güçlü yönetimimiz ve toplamda hazırladığımız 41 proje ile Kahta’nın çehresini değiştirecek ve yeni bir vizyona kavuşacağız. İnşallah birkaç gün içerisinde katalog halinde hazırladığımız tam 41 projenin tamamını bütün halkımızla paylaşacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle bu önemli gecede gerek programımıza gelerek, gerekse uzak ve yakından bize dua eden, güzel dileklerde bulunan herkese teşekkürlerimi, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Gayret bizden, Tevfik Allah’tan…''  

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2019-03-03 13:26 tarihinde yayınlandı. 2593 Defa okundu.