AK Parti Kahta Belediye Başkan A.Adayı Mustafa Aslan, seçimlerde en güçlü adayın geçmişi ile alnı açık aday olan aday olduğunu söyledi.
Alnı Açık Olan En Güçlüdür

2019 Yerel seçimlerde  AK Parti  Kahta  Belediye Başkan A. Adaylığını  açıklayan  Mustafa Aslan seçim çalışmaları  kapsamında  Kahta AA  Temsilcisi  ve Kahta Haber  imtiyaz  sahibi  İsmail Kaya'yı  ziyaret  etti.

Kendisi  hakkında  kısa  açıklamada  bulunan  Aslan, daha  önce şartlar  gereği  başka  partilerde  görev yaptığını,  fakat  AK Partinin  kurulmasından sonra  görev yaptığı partiden  istifa  ederek  hiç bir   beklenti ve çıkar peşinde  olmadan AK Parti çatısı  altında sahada  aktif  olarak  çalıştığını  kaydetti.

Siyasi hayatında bu güne  kadar  hiç bir  leke  olmadığını, halkın menfaatleri  doğrultusunda çalıştığını, AK Parti İlçe  Teşkilatında   yürüttüğü  yönetim kurulu üyeliği  için talepte bulunmadığını fakat  partisinin  görevlendirmesi  sonucu   görev yaptığını  söyleyen Aslan  sözlerini şöyle  dürdürdü.

'' Ben son 10 yıldan beri  partimde  aktif  olarak  gece gündüz  demeden siyaset  yapıyorum. Gerek  eski siyasi hayatımda gerekse  AK Partide  ki  siyasi hayatımda hiç bir zaman utanç duyacağım bir  an bile  olmamıştır. Tabiri  caiz ise  alnım  açık olarak halkım adına  mücadele yürüttüm. Adaylık sürecinde  en güçlü aday  alnı açık olan adaydır. Benim bu yaşıma  kadar başımı eğmeme  sebep  olacak  hiç bir  olumsuz  bir  geçmişim olmadı ve bundan sonra da  olmayacaktır. Göreve  gelirsem   kimsenin rengi, dili, ırkı,mezhebi ve siyasi  düşüncesine  bakmadan hizmet edeceğim. Hizmetin en güzel yolu  işi  ehline vererek  çalışmaktır. Ben  buna yapacağıma  inanıyorum. Partim aday  gösterir  veya  göstermez  ne olursa  olsun aslanlar  gibi  halkım için sahada  çalışmaya  devam edeceğim. ''

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2018-11-29 15:53 tarihinde yayınlandı. 1561 Defa okundu.