AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın, Kahta ilçesinde bir günde 24 köyü ziyaret ederek halkın sorunlarını dinledi.
Aydın: Bir günde 24 Köy halkını dinledi

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parti  Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın, beraberindekiler ile beraber  sabah gün doğumundan gece saatlerine kadar hiç ara  vermeden Kahta ilçesine bağlı 24 köyü  ziyaret  ederek sorunları yerinde inceledi, çözüm yolları bularak vatandaşın dertleri ile dertlenmeye devam ediyor.

Aydın ve beraberindekiler daha  sonra AK Parti Kahta  teşkilatı  ve vatandaşlar  ile  teşkilat binasında bir araya  geldi.

Programda selamlama   konuşması yapan AK Parti Kahta İlçe Başkan Bedir Yeni'nin konuşmasından  sonra  söz aldı. Aydın, ülke  geneline göre  bölgenin aşı konusunda bir az geri kaldığını,  bu konuda daha çok hassasiyet  beklediklerini  ifade  ederek vatandaşı aşı olmaya davet etti.

Aydın, sabah  gün doğumuyla beraber  yola koyulduklarını, zaten  daha önce defalarca aynı köyleri ziyaret ettikleri ve hizmet alma konusunda bir  köprü görevi yaptığı için, tüm köylerin sorunlarını çok iyi  bildiklerini  belirtti.

Eskiden ilçe  halkı ne  hizmet  alıyorsa  köydeki vatandaşım aynısını  alacak dediğimizde  kimsenin inanmadığını  dile  getiren Aydın, artık hiç bir  köyün su, ulaşım, altyapı ve parke  taşı döşeme sorunun olmadığını, artık köylerde  çöplerin toplandığını, ilaçlamanın düzenli şekilde yapıldığını kısacası il veya  ilçede  ne hizmet varsa  köyler de  aynısının olduğunu  kaydetti.

Ülkenin orman yangınları ile  mücadele en iyisini  yapmak için mücadele ettiğini  belirten Aydın  sözlerini şöyle sürdürdü:

'' Daha  önce gezi  ve 15 Temmuz  hain darbe  girişiminden medet  bekleyenlerin şimdi  orman yangınlarından medet beklediklerini  maalesef şahit oluyoruz. Olan  biteni  çok iyi  okumalıyız, Onlar  ateşe  körükle  gidiyorlar, onlar ateş ve yangından nemalanacak kadar  siyaseti  kirlettiler. Onlar  bunun hesabını  yaparken bizler  büyük Türkiye'nin hedefleri  peşindeyiz.  Biz  yolumuza  devam edeceğiz. Çünkü  bizim derdimiz  sadece  ülkemiz  sınırları ile  bitmiyor. Türkiye  ve Cumhurbaşkanımız Erdoğan ümmetin umudu  olduğu için yükümüz  ağır, yolumuz uzundur. ''

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2021-08-05 23:09 tarihinde yayınlandı. 2156 Defa okundu.