AK Parti Adıyaman Milletvekili / TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Aydın Kahta ilçesinde çeşitli temaslarda bulunarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mektuplarını vatandaşa takdim etti.
Aydın Kahta'da çeşitli temaslarda bulundu

AK Parti Adıyaman Milletvekili / TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Aydın, beraberinde Milletvekili Halil İbrahim Fırat, Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Kahta AK Parti İlçe Başkanı Bedir Yeni, AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, İl Encümenleri, Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda partili ile Kahta ilçesinde taziye ziyaretlerinden sonra El Kahtavi caddesinde esnaf ziyareti yaptı.

Esnaf ve vatandaşın sorunları dinleyen Aydın, 20 yıllık AK Parti hükümetinde devletin vatandaşı asla yalnız bırakmadığını, güven ve istikrarın tek adresinin AK Parti olduğunu, dün olduğu gibi bugün ve yarın da vatandaşın tercihinin AK Parti olacağını söyledi.

Halkın içinde gezdiklerinde ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a vatandaşın güvenin asla sarsılmadığını, bilakis daha da arttığını ve emanetin el değiştirmeyeceğinin altını çizen Erdoğan, vatandaşa Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mektuplarını  taktim etti.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2022-09-01 16:58 tarihinde yayınlandı. 2745 Defa okundu.