TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, köy ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Köylülerin sorunlarını yerinde inceleyen Aydın, halkın AK Partiye olan ilgisinden memnun.
Aydın, Köy ziyaretlerini sürdürüyor

Ankara’daki yoğun mesaiden fırsat buldukça Adıyaman’a gelip vatandaşları ziyaret eden TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Adıyaman il ve ilçelerinde inceleme ve araştırmalarını sürdüren Aydın hafta sonunu köy ziyaretlerine ayırdı. Sabahın erken saatlerinde beraberinde AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni, Adıyaman İl Genel Meclis Başkanı M. Can Erdoğan, İl Genel Meclis Üyeleri Mustafa Kavak, Sırrı Köse ve AK Parti Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte, Nissibi Köprüsü civarında Gerger’in bazı köy muhtarları ile bir araya geldi. Cihanbey (Canbek) Köylerinden Kılıç Köyü Muhtarı Ahmet Erdinç, Gümüşkaşık Köyü Muhtarı Ahmet Fırat, Güzelsu Köyü Muhtarı Sabri Yavaş ve Beşgöze Muhtarı Ali Şahin ile buluşan AK Parti heyeti, burada muhtarların köyleri ile ilgili sorunlarını dinledi ve çözümü için yetkililerde görüşmeler yapıldı. 

Daha sonra Kahta’nın, Teknecik, Ballı, Eceler, Kavaklı, Dumlu, Alidam, Aktoprak, Gökçe, Sıraca, Narince, Bağbaşı ve Akdoğan Köylerini ziyaret eden Ahmet Aydın, köylülerin yoğun ilgisi ile karşılandı. 

AK Parti hükümeti ile birlikte, Türkiye’nin büyük bir kalkınma hamlesi içerisine girdiğini ifade eden Aydın, “Köylerimizin sorunlarını da birer birer çözdük. Artık köylerimizin şehirlerden bir farkı kalmadı. Her türlü sorunlarını çözdük, çözmeye devam ediyoruz. Özellikle şunu ifade etmek istiyorum; Büyükçay Barajı’nın yapımına kısa bir süre sonra başlıyoruz. Bu projenin tamamlanması ile birlikte, insanlarımız yaşadığı topraklarda geçimlerini çok daha rahat yapacak, ekonomileri güçlenecektir. Bugün yaptığımız

ziyaretlerde de gördük ki, halkımızın AK Parti’ye olan ilgi ve sevgisi ilk günkü gibi. Halkımızın bu sevgisine layık olabilmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2022-04-18 14:58 tarihinde yayınlandı. 792 Defa okundu.