Ak Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın TÜGVA Adıyaman Teşkilatının Çizimlerle 40 Hadis Resim Sergisinin Açılışına katıldı.
Aydın'dan TÜGVA'ya  Ziyaret

                   Adıyaman Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) tarafından organize edilen  Çizimlerle 40 Hadis Yarışması için Adıyaman Finallerine kalan resim sergisinin çalışına AK Parti GM Disiplin Kurul Başkanı ve Adıyaman Mv. Ahmet Aydın, Adıyaman Mv. İbrahim Halil Fırat, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, İl Müftüsü Mehmet Taşçı, İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, İl Gençlik ve Spor Müdürü Fikret Keleş ve  TÜGVA Adıyaman İstişare Kurul üyeleri, STK Başkanları, Öğretim Görevlileri, Kurum ve Kuruluş temsilcileri ve gençlerin katılımıyla gerçekleştirildi.

AK Parti GM Disiplin Kurul Başkanı Sayın Ahmet Aydın ve Adıyaman Mv. İbrahim Halil Fırat’ın ve protokol üyelerinin açılışını yaptığı resim sergisini gezdi. Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA)Adıyaman  İl Başkanı  İdris  Toprak, sergi ve yapılan faaliyetler  hakkında  bilgi verdi.

Yaşları küçük; yürekleri kocaman çocuklarımızı yürekten kutluyorum diyen AK Parti GM Disiplin Kurul Başkanı Aydın; ‘’Türkiye Geneli yapılan bu yarışmada inşallah Adıyamanlı kardeşlerim başarısıyla damgasını vuracaklardır. Bu arada bu etkinlikten dolayı TÜGVA Genel Merkezine, Adıyaman TÜGVA Teşkilatına ve katılım sağlayan tüm gençlerimize ve de emek veren öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.’’dedi.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2020-01-07 11:56 tarihinde yayınlandı. 1244 Defa okundu.