AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin ve yönetim kurulu üyeleri Gerger ilçe teşkilatını ziyaret ederek ilçe merkezinde esnaf ile bir araya geldi.
Başkan Dağtekin’den Gerger Ziyareti

AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Teşkilat Başkanı Emrah Bulucu, Gerger İlçe Koordinatörü Sırrı Özbek, Gerger Belediye Başkanı Erkan Aksoy, İl Genel Meclis Üyeleri Abdulrahim Bayhan, Rıfat Yılmaz ve teşkilat mensuplarıyla birlikte Gerger ilçe Başkanı Cemal Deniz’i ziyaret ederek yeni seçilen ilçe teşkilatı yönetim kurulu ile tanışma toplantısı gerçekleştirdi.

Büyük bir coşku ve heyecanın gözlemlendiği ilçe teşkilatı toplantısında bir konuşma yapan Başkan Dağtekin “Öncelikle tüm dava arkadaşlarımızı sevgi , saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Bugün hem ilçe başkanımız Cemal Deniz’e hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz hem de teşkilat toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Tabii Gerger’imiz , üzerinde hassasiyetle durduğumuz bir ilçemiz. Gerger ilçemizin başlıca sorunlarında biri de ulaşım sıkıntısıydı. Allah’a çok şükür bu sorunu da çözüyoruz. Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanımız Ahmet Aydın ve milletvekillerimizin yoğun gayretleri ile bu konu Sayın Cumhurbaşkanımıza kadar iletildi. Ve çok kısa sürede somut adımlar atılmaya başlandı. Yaklaşık 200 milyon TL’ye mal olacak ve yapım ihalesi 26 Kasım 2020 tarihinde gerçekleşecek Narince-Gerger Yolu şimdiden ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Açıklamasının devamında yeni yönetim ile birlikte Gerger’de yeni bir diriliş, yeni bir canlılık oluştuğunu ifade eden Dağtekin “Gerger’imizdeki AK neferlerimizde bu heyecanı, bu enerjiyi , bu dinamiği görüyorum. Allah’a hamd olsun, teşkilatlarımızdaki her bir kardeşimiz, dava şuuruna sahip kardeşlerimiz. Bilindiği daha önce gönül seferberliği kapsamında yeni yeni üye çalışmalarına başladık. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız bu konunun üzerinde hassasiyetle duruyor. Zira buradaki amaç sadece üye yapmak değil, kapı kapı dolaşacağımız her bir haneye giderek vatandaşımıza dokunmak derdiyle hemhal olmaktır. AK Parti Adıyaman teşkilatları olarak seçimler dâhil her organizasyonda göz dolduran, zirve yapan bir il konumundayız. İnanıyorum ki, Gerger teşkilatımız bu kampanya sürecimizi en iyi şekilde değerlendirerek ailemizin büyümesine katkıda bulunacaktır. Bize gelen her üye, yeni heyecan, yeni umutlar demektir. Cemal Deniz başkanımız seçildiği andan itibaren elinden gelen tüm gayreti sarf ediyor. Bir önceki başkanımız Emin Alpaslan ise rahatsızlığına rağmen görev süresi boyunca büyük bir özveriyle bu bayrağı en güzel şekilde yukarıda tutmayı başardı. Bu vesile kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

21 Kasım tarihinde il kongresinin yapılacağını da hatırlatan Dağtekin “İnşallah 21 Kasım’da il kongremiz olacak. Kuşkusuz bu kongremizle birlikte bazı görev değişiklikleri olacak. AK Parti olarak her zaman yenilenen ve tazelenen bir yapıya sahibiz. Her zaman söylüyorum dava şuuruna sahip kardeşlerimiz kongrelerimizi bir veda olarak görmez. Genel Başkanımız Ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ifade ettiği gibi bizim partide eski, yeni diye bir şey olmaz. AK Partili olmak demek, bir partinin rozetini taşımaktan ibaret değildir. Medeniyet davasının bayraktarlığına talip olmak demektir. Dava adamının görevi ancak son nefesini verince biter. Asıl önemlisi hiçbir sıfat sahibi olmadan da o büyük dava için bir nefer gibi çalışabilmektir. Dünyadaki bütün liderler arasında en büyük yükü omuzlarında taşıyan liderimizin yüklerini bizler de hafifletmek zorundayız. Şarktan garba, yedi düvele karşı meydan okuyan Cumhurbaşkanımıza bizler de daha fazla ek yük getirmemeliyiz. Allah’ın izniyle Adıyaman’daki tüm teşkilatlarımız bu sorumlulukla hareket edecektir. Bu vesile ilçe başkanımız Cemal Deniz’i tekrar tebrik ediyor yönetim kurulumuza ise görevlerinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

Toplantı sonrası il başkanı Mehmet Dağtekin ve AK Parti heyeti Gerger Belediye Başkanı Erkan Aksoy’u makamında ziyaret ederek belediye çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı. Belediye ziyaretinin ardında ise Gerger İlçe Başkanı Cemal Deniz’in çalışma ofisinin açılışı gerçekleştirildi. Başkan Dağtekin daha sonra esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Ziyaretlerden memnuniyet duyduklarını ifade eden esnaflar ise AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin’e teşekkür etti.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2020-11-08 22:38 tarihinde yayınlandı. 2792 Defa okundu.