Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, 2018-2019 eğitim-öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Başkan Toprak'ın Yeni Yıl Eğitim Öğretim Mesajı

Başkan Toprak'dan, 2018-2019 Eğitim Öğretim Sezonu Mesajı

Adıyaman'ın Kahta İlçe Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, 2018-2019 eğitim-öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kahta İlçe Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak 2018-2019 eğitim-öğretim yılında öğrencilere başarı ve mutluluklar dileyerek, yeni eğitim-öğretim yılının tüm eğitim camiası için verimli bir yıl olmasını temenni etti.

Toprak mesajında, "Uzunca bir tatil sonrası, eğitim-öğretime başlamanın tatlı heyecanını yaşıyorsunuz. Tatilde güzel ve eğlenceli vakit geçirerek dinlenmiş olduğunuzu umuyorum. Şimdi okula umutla ve heyecanla başlama zamanı geldi. Unutmayın ki dersleriniz için göstereceğiniz ilgi ve çalışma azmi sizi başarıya götürecektir. Bu başarı da geleceğe emin ve sağlam adımlarla ilerlemenizi sağlayacaktır. Daha mutlu ve güzel bir gelecek için her zaman sizin yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim. Yeni eğitim-öğretim yılının hepimiz için hayırlı olmasını dilerim.

Değerli öğretmenler, yeni eğitim-öğretim yılını sizlerin de büyük bir heyecanla karşıladığını biliyorum. Topluma hizmet veren her meslek saygındır. Ama bütün meslek mensuplarını yetiştirip hayata hazırlayan öğretmenlik mesleği ayrı bir kutsallık taşımaktadır.

Sizlere emanet ettiğimiz çocuklarımızı, koruyan ve geliştiren, ailesini, vatanını, milletini seven, topluma karşı sorumluluk duyan kişiler olarak yetiştireceğinize  olan inancım tamdır. Sizlere inanıyor, güveniyor ve başarılar diliyorum" ifadelerini kulandı.

Kahta Haber

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2018-09-11 07:17 tarihinde yayınlandı. 2370 Defa okundu.