Yeniden Refah Partisi Kahta İlçe Başkanı Sadık Yavaş, pazar günü gerçekleştirecekleri olağan kongresine tüm partilileri davet etti.
Başkan Yavaş'tan Kongreye Davet

Yeniden Refah Partisi Kahta İlçe Başkanı Sadık Yavaş, Kahta Haber bürosuna gelerek kongreye davet  etti.  Pazara  günü saat 14:00 te  Kahta Kültür Merkezi konferans  salonunda düzenlenecek kongreye tek aday olarak  katılacağını bunun bir  başkanlıktan öte bir  dava görevi olduğunu söyleyerek şunları  ifade etti.

''Biz geldiğimiz yeri çok iyi  biliyoruz, kimlerin ne zor  şartlarda zirvelere  çıkarttığı bu bayrağı almanın gurur ve sorumluluğun bilincindeyiz. Biz bir  dava partisiyiz ve o şuur  ile hareket ediyoruz. Belki şimdi  istenilen seviyede  olmaya biliriz, ama şundan eminiz sadece bizim partimizin değil ülkede  milyonlarca insanın gönlündeki hareketiz.''

Çok kısa  sürede  çok büyük ataklar yaptıklarını  dile getiren Başkan Yavaş sözlerini şöyle sürdürdü: ''Parti başkanlığını  aldığımızda ilçede  110 üyemiz  vardı, biz  bunu çok kısa  sürede  750 yaptık. Yok denecek kadar az  olan temsilci  sayımızı 55, mahalle temsilci  sayısını 16'ya, delege  sayımızı  57'ye  çıkarttık.  Biz  bu sayıyı bu yıl içerisinde  çok yüksek rakamlara  çıkaracağız. Biz  ülkenin hiç bir  zaman yok olmayacak dava  neferlerini  yetiştirmek için çaba gösteriyoruz. Tabela  partisi  olmadık asla  her  daim gönüllerin partisi  olduk, olmaya devam edeceğiz.''

Genel Başkanlarının yoğun programından dolayı kongreye  katılamayacağını kaydeden Yavaş, çok kısa  bir  süre  sonra  genel başkanın Kahta  sözü olduğunu  ve  halkla  bütünleşmek için bir  gününü   Kahta'ya  ayıracağını  söyledi. 

Kahta Haber'i önemsediklerini, pür dikkatle  takip ettiklerini, yayın politikasının çok iyi  olduğunu dile  getiren Yavaş, çalışmalarında başarılar  diledi.  

Kahta Haber imtiyaz  sahibi  İsmail Kaya ise  ziyaretlerinden ötürü  Başkan Yavaş'a  teşekkür  etti.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2022-02-24 16:28 tarihinde yayınlandı. 1611 Defa okundu.