İş Adamı ve Siyasetçi Ramazan Çakmak 2019 da gerçekleşecek olan yerel seçimlerde AK Partiden Aday Adayı olacağını düzenlediği basın toplantısıyla duyurdu.
Çakmak,  Aday Adaylığını  Açıkladı

BASIN AÇIKLAMASI

Değerli basın mensupları;

2019 Yerel  Seçimlere  kısa  bir  süre  kaldı. Bu  yaşadığımız  süreç  ülkem için hayati öneme  sahiptir. Çünkü, daha  önce  dış güçlerin desteği  ile  yaşanan  olaylar  hala zihnimizde  yerini korumaktadır. Ülkemin  gelişmesine  set kuran  zihniyet, şimdi  ekonomimiz  ile  bizi  bize  düşürmeye  çalışmaktadır. Nerede  olursa  olsun yaşanan  bir olumsuz  hareket  her yeri  etkilemektedir.

Yaklaşan yerel  seçimlerin ne  kadar  önemli  olduğunun  bilincindeyiz.  En son Cumhurbaşkanlığı  seçimlerinde  aldığımız  oyu  düşürmek için muhalefet  gizli kapılar arkasında   ittifak  tezgahları  kurmaktadırlar.

Halkımız  tüm bunları  biliyor  ve  oynanacak  oyunları  bozmak, halkın  gerçek  iradesinin hakimiyetini sürdürmek  için  üzerine düşen vazifeyi  yerine  getirmektedir. Fakat  halkın  bunu  gönül rahatlığı  ile  yapması  için yerel seçimlerde  halktan  olan adayların  gösterilmesi  gerekmektedir.

Cumhurbaşkanımız,  yerel  seçimlerle  alakalı yaptığı tüm konuşmalarda ‘’Karşılığı  olan güçlü isimlerle  seçime gireceğiz’’  cümlesi  beni  hareketlendirdi, bu  ilçe  için  hizmetin ve  değil elini,  bedenini  taşın altına  koymanın vakti diyerek,  2019  yerel seçimlerde  AK Parti  Kahta Belediye Başkan Aday Adayı  olacağımı  açıklıyorum.

Ben 25  yaşında  ticari hayatıma  başladım. O günden  bu yana adımlarımı  sağlam attım, hiç duraksamadım, tökezlemedim ve  sürekli ileriye  doğru  gittim. Yönetim kurulu  başkanı  olduğum  şirket   başarısından dolayı  her yıl çeşitli  ödüllere  layık görüldü. 2013 yılından beri  Adıyaman Ticaret Sanayi  Odasında  meclis üyesi  seçildim ve hala bu  görevim devam etmektedir.

Siyasi  geçmişim ise  1995 ten  beri  değişik partilerin önemli  kademelerinde  yer  aldım. 2009   yerel  seçimlerinde  tabanımın  desteği  ile   Belediye  Meclis  Üyesi seçildim ve aynı zaman da Belediye  Başkan Yardımcısı  görevini  zaman zaman üstlendim.

Kahta’da AK  Parti’nin bayrağını  daha  yüksek zirvelere  taşımak için, tüm seçimlerde  gönüllü olarak, bana destek veren halk  desteği ile  beraber  mücadele ettik. Hepsinde  güzel sonuçlar elde  ederek, ülkeme hizmet ettim.

Cumhurbaşkanımızın  aday  kriterlerinin  hepsi  bende  mevcut, ticari, siyasi  başarılarımla  beraber  büyük bir  oy potansiyelimin  olduğunu  ifade  etmek istiyorum. Buradan  halkımın önünde  şu sözü  veriyorum.  Ben  hazır  olan, kemikleşmiş  oylara  güvenerek aday  olmayacağım,  mevcut aldığımız  oyun  üzerine binlerce oy ekleyerek  partimin  yerel  seçimlerindeki  başarı  çizgisinin kat kat üzerine çıkaracağımı  söz  veriyorum.

Partim  beni  uygun gördüğü  taktirde, güçlü kadro ve ekibimle  bu  ilçeyi  daha  güzel yaşanır  bir  duruma getirmek için mücadelemi  sürdüreceğim.

Bu  ilçe  için bu güne kadar  seçilerek hizmet eden  tüm Belediye Başkanlarına halkım adına  teşekkür  ediyorum.  Asla  bir  zümrenin başkanı  olmayacağımı,  tek  dayanağımın ve hesap  soranın  halk  olacağını, şeffaf  ve ileriye  dönük  vizyonu  olan  bir  anlayış  ile  halkımın  hizmetkarı  olamaya  talibim.

Aday  olacak  tüm arkadaşlarıma  başarılar  diliyorum.  Ben  oy potansiyeli  ve  hizmet  konusunda en iyisini  yapacağımın sözünü  veriyorum. Rabbim  bu kutlu yolda  ayaklarımızı  sabit kılsın, ülkemi  dış  güçlere  karşı  hep güçlü ve hükümdar  kılsın.

RAMAZAN ÇAKMAK

AK PARTİ KAHTA BELEDİYE  BAŞKAN ADAY ADAYI

 

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2018-09-19 13:09 tarihinde yayınlandı. 5455 Defa okundu.