AK Parti Kahta İlçe Başkanı Osman Çetinkaya, basın mensupları ile düzenlediği toplantıda hükümetin bundan önce yaptıklarının bundan sonra yapacaklarının teminatı olduğunu söyledi.
Çetinkaya: Birlikte  Tekrar Başaracağız

Osman Çetinkaya yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

''Hükümet olarak yaklaşık çeyrek asırdan beri halkımıza hizmet ediyoruz. Adıyaman ve Kahta olarak adeta çağ atlatan hizmetler yapıldı.

Neler  mi  yapıldı?

Alt yapısı olamayan köyümüz kalmadı, parke taşı döşenmeyen köyümüz kalmadı. Köylerimizde  su sorunu yok, tarım ve sulama konusunda sayısız proje hayata geçirildi ve üreticimizi asla mağdur bırakmadık ve her türlü konuda destek olduk.

Eğitim konusunda çok iyi seviyedeyiz. Öğretmen eksiğimiz yok ve tüm okul bina sayısı  olarak çok iyi  durumdayız.

İlçede  uzun süre  önce faaliyete geçmesi gereken spor kompleksimiz bitme aşamasında.

Devlet hastanesi çok iyi durumda fakat çocuk ve diş  ek hastanelerin hayata geçirilmesi çabasındayız.

Gençlik Merkezimiz var lakin neden daha fazla merkezimiz ve  gençlik ofislerimiz olmasın.

Millet Bahçesi yapımı devam etmekte lakin yaşadığımız depremden dolayı istenilen zamanda hizmete sunulmasını engelledi. Bu da taktiri İlahidir.

Kullanılmayan arazilerimiz var, bunlara fıstık ve benzeri ürünlerin  ekilmesi için projelerimiz hazır.

İşsizlik yok denecek kadar az  ilçemizde hatta işveren nitelikli işçi bulmakta zorlanıyor. Artık ırgat kent değil üreten ve kazanan kentiz.

İnanıyoruz ki bu yaklaşan seçimlerde halkımız oyunu hizmete verecektir. Bizim gayemiz sadece bu halkın ihtiyaçlarına cevap verme gayreti göstermektir. ''

Başkan Çetinkaya, bir kaç gün önce ilçede  bir siyasi parti liderin gelişi sırasında yaşanan talihsiz olaylara çok üzüldüklerini, tüm parti ve görüşlere  saygı duyduklarını, yarın ise ilçeye gelecek olan Ekrem İmamoğlu programı için partisinden asla provokasyonlara izin verilmeyeceğini  söyledi.

İlçenin huzur ve kardeşlik içinde  yaşadığını,  bu huzuru  kimsenin bozmaya hakkı olmadığının altını çizdi.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2023-05-02 18:10 tarihinde yayınlandı. 1619 Defa okundu.