Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Zeki Dişkaya, Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın’a destek vererek “kimseye yedirtmeyiz” dedi.
Dişkaya'dan Aydın'a Destek Açıklaması

Başkan Dişkaya’nın sosyal Adıyaman gündeminde bomba etkisi yarattı.  Başkan Dişkaya açıklamasında Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın’a saldıranların iyi niyetli olmadıklarına dikkat çekti.

Dişkaya, Aydın’ın Adıyaman için önemli bir değer olduğuna dikkat çekerek “ Adıyaman Tarihinde ilk kez Cumhurbaşkanlığı makamını temsil eden, uzun süre Meclis Başkanvekilliği yapan, bürokraside etkinliği tartışmasız olan, bakanlıklarda etkinliği bilinen Ahmet Aydın bu memleketin değeridir. Adıyaman için kamusal alanda temin ettiği ödeneklerle hastanelerden, yollara tohumculuk test merkezinden 5 yıldızlı otel yatırımına Türkiye’nin 5’inci asma köprüsü nissibisiden yollara Hükümet binasından, tren proje ihalelerine, sulama ihalelerine ve Üniversiteden birçok alanda yatırım almamızda imzasını gördüğümüz kişi Ahmet Aydın’dır. Bakanlıklarda ağırlık saygınlık olmadan merkezi hükümetten hiç bir şey alamazsınız” dedi.

“SORUNLARI TELEFONLA ÇÖZÜYOR”

Diğer illerin Milletvekilleri bakanlardan 1 hafta randevu beklerken Sayın Ahmet Aydın şehrin sorunlarını telefonla çözüyor. Biraza Merhamet, insaf biz odalar, vakıflar, sendikalar Belediyeler Ahmet Aydın’ı projelere boğarak bu memlekete hizmet getirtmedik mi? dememiz ‘’O’’ ki il olarak birimiz bir makama geldiğinde o kişiye omuz verin daha büyüsün. Büyüsün ki gücü arttıkça Adıyaman’a yatırım gelsin.

‘’BU OYUN TUTMAZ AYDIN’IDA KİMSEYE YEDİRMEYİZ’’

Son günlerde memleketin asıl sahibi gibi davranma hastalığına yakalanmış birileri düğmeye basılmış gibi aynı anda çok tehlikeli bir oyunun içindeler net bir şekilde sırıtıyorlar. Kimse ilin beyaz imtiyazlı sahibi değil hiç kimsede zenci değil.Bu memleket’e hizmet eden Ahmet Aydın’ı nede bir başkasını kimseye yedirmeyiz buda böyle bilinsin derhal bu oyundan vazgeçin.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2020-06-06 16:03 tarihinde yayınlandı. 5829 Defa okundu.