Uzun yıllar boyunca eğitim, dernek ve kulüp başkanlığını yapan Eğitimci Ekrem Kılınç bir kalabalık grupla AK Parti Kahta İlçe Başkanlığına giderek aktif siyasetin startını Bismillah ile başladı.
Ekrem Kılınç tercihini  AK Partiden Kullandı

Parti  binasında düzenlenen törenle AK Partiye üye  olan  Ekrem Kılınç'a parti  rozetini  takan AK Parti İlçe Başkanı Bedir Yeni şu ifadeleri kullandı:

''Eğitim camiasına uzun yıllar verdiği hizmetlerden sonra siyasi hayatına Bismillah diyerek başlayan ve ilk defa siyasi parti üyeliğini beraberindeki birbirinden değerli heyet ile birlikte Ak Parti çatımız altında birleştiren, birlikte yol alacak ve davamızı omuzlayacak Ekrem Kılınç hocamıza ve beraberindeki heyete rozetlerini takdim ederek üyeliklerini gerçekleştirdik .

Kendilerine partimize olan teveccühlerinden dolayı teşekkür eder bu kutlu davadaki yol arkadaşlığımızın hayırlara vesile olmasını diliyoruz.''
Partiye üye olarak hemen aktif siyaset yapacağını belirten Ekrem Kılınç ise duygularını şu ifadeler ile dile getirdi:
BİSMİLLAH
2023 seçimlerinin ülkemiz, milletimiz ve vatanımız için çok önemli olduğundan dolayı sayın Cumhurbaşkanımız için Ak parti saflarına katılıp bir nefer gibi çalışıp Partimizi iktidar da tutmak istiyoruz. Bu nedenle partime üye olup saha çalışmalarımıza başlayacağız inşallah.
Yakın zamanda kamuoyuna geniş ve detaylı açıklama yapacağım. Bu güzel günde beni yalnız bırakmayan dava arkadaşlarıma, partimizde şahsıma ve ekibime gösterilen teveccühten dolayı ilçe başkanımız ve teşkilat üyelerimize teşekkür ederim.
TÜRKİYE YÜZYILINI HEP BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ...

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2022-10-04 21:16 tarihinde yayınlandı. 3673 Defa okundu.