Adıyaman İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, Kahta İlçe Emniyet Müdürü Kenan Sertyalçın eşliğinde, Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı’yı makamında ziyaret etti.
Emniyet Müdüründen Turanlı'ya Ziyaret

Adıyaman İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, Kahta İlçe Emniyet Müdürü Kenan Sertyalçın eşliğinde, Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette, Başkan Yardımcıları Yavuz Turan ve Mehmet Rujda Selçuk’da hazır bulundu.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette, Başkan İbrahim Yusuf TURANLI Kahta hakkında ve Belediyenin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Başkan Turanlıyaptığı açıklamada;"İl Emniyet Müdürümüz Sayın İbrahim ERGÜDER 'in nazik ziyareti bizi ziyadesiyle memnun etti. Belediye olarak gençlerimizi ve çocuklarımızı spora yönlendirerek kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için tüm olanaklarımızı seferber ediyoruz. Dolayısıyla, çok fazla da olay çıkmıyor. Asayiş bakımından problemimiz yok, ancak trafik ve Araçların park etme konusunda çok sıkıntımız var. dedi.

Adıyaman İl Emniyet Müdürü İbrahim ERGÜDER, Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf TURANLI'ya Misafirperverliğinden ötürü Teşekkür etti.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2019-10-24 14:56 tarihinde yayınlandı. 1921 Defa okundu.