Gelecek Partisi İlçe Başkanlığına atanan genç siyasetçi Murat Gökalp, siyasi arenada tabuları yıkarak bu yola koyulduklarını söyledi.
Gökalp: Tabuları yıkarak geliyoruz

Gelecek Partisi Kahta İlçe Başkanlığına kısa  bir süre  önce yetki belgesini eski başbakanlardan Gelecek Partisi Ahmet Davutoğlu'nun elinden aldığını dile getiren Murat Gökalp, ilk toplantısını  basın mensupları  ile yapmanın mutluluğunu yaşadığını dile getirdi.

Görevlendirme yazısından sonra  kısa  sürede  yönetim listesini  oluşturarak mazbatasını  aldığını  dile getiren Başkan Gökalp, daha  önce uzun yıllar Ak Partide  bir çok görevde  çalıştığını, eskiden beri  Ahmet Davutoğlu'na ilgi gördüğünü, sayın Davutoğlu'nun yeni  parti  çalışmasından  sonra  kendilerinin bu kararı verdiğini  söyledi.

Bundan sonra  iki  haftada bir  mutlaka basın mensupları ile  buluşacaklarını,  halkan kopuk bir siyaset  çizgisinin asla  olmayacağını, birçok kapsamlı toplantı ve  görüşmelerden  sonra yönetim listesini  hazırladıklarını, listeyi  Genel Başkan Davutoğlu'nun Kahta'ya  geleceği 18 Martta  açıklayacaklarını ifade  etti.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2022-03-02 15:40 tarihinde yayınlandı. 1916 Defa okundu.