AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Kahta'da Seçim Koordinasyon Merkezinde partililere seslendi.
Gülpınar Kahta'da  Konuştu

Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, seçim çalışmaları kapsamında  AK  Parti  Kahta  Belediye  Başkan Adayı  Engin Akel'e  destek vermek için Kahta'ya  geldi.

AK Parti  Kahta  Belediye  Başkanı  Engin Akel  ve Adıyaman Milletvekili  Muhammed  Fatih  Toprak'ın  konuşmalarından  Kahta'da Seçim Koordinasyon Merkezinde  partililere seslenen Gülpınar, Kahta'ya  baba  dostlarım diye  hitap ederek  başladığı konuşmasında '' Sizlerle  burada  bir  arada  olduğum için çok mutluyum.  Malum  hava yağışlı ve konuşmamı çok uzatmayacağım. Beş gündür  hiç ara vermeden  bu  bölgemizde  seçim çalışmalarını sürdürüyorum. Şanlıurfa  ve Adıyaman'ın ilçelerin deyim. Hep bulutlu günler  ve  yağmur  yağıyor. İnşallah bu rahmet  sandığa  yansıyacak. Allah rızası için bu  meydanları  dolduruyorsunuz  inşallah  Allah rızası içinde  seçimde  sandıkları patlatacaksınız.  Kahta'ya  İnliceye, Samsat'a ve diğer  yerlere  sahip çıkmanızı  istiyoruz. 

Bu seçim tüm seçimlerden   daha  önemli, artık  düşmanlarımız  bizi hedef  gösterdiklerini gizlemiyor, 50 Müslümanı  şehit eden katil  hedefinin Türkiye  olduğunu  saklamıyor. Madem onlar çekinmiyor  sizde  çekinmeyeceksiniz.  Sizler  buraya  inancınız  gereği toplanıyorsunuz. Sizler  bu davanın neferlerisiniz.  100 yıl önce  oynanan  oyunlar yine bugün oynanmaya  çalışılıyor. Zaten bölük pöçük olmuşuz  biraz  daha bölünürsek  hedeflerimize  ulaşamayız. Daha  çok bölünürsek Allah muhafaza  Suriye gibi  oluruz.  Domates, patlıcan  geri gelir  fakat  vatan  geri dönmez.''

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2019-03-27 13:40 tarihinde yayınlandı. 2625 Defa okundu.