HDP Adıyaman İl Meclis Üye adayları Kommagene Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi.
HDP'den KOMA-DER'e Ziyaret

HDP  Adıyaman İl Meclis Üye adayları   Kommagene  Gazeteciler  Cemiyetini  ziyaret ederek çalışmaları  hakkında bilgi  verdi.

Halkların Demokratik Partisi (HDP)  Adıyaman İl Meclis Üye adaylarından  Sait Bozan, Abdullah Kaya, Ahmet Yılancı, Ekrem  Yücel ve Mustafa  İbiş Kommagene  Gazeteciler  Cemiyetini  Başkanı  Haci  Bozkurt  ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek sürdürdükleri  seçim faaliyetleri  hakkında  bilgi  verdiler.

HDP Adıyaman İl Meclis Üye adayları, Kahta  bölgesinde  HDP’nin  büyük bir  oy kitlesinin olduğunu, bu oylarının  başka partilere  gitmeyeceğini, son yaşanan  ekonomik kriz  ve insan hakları  ihlallerinin  sonucu  olarak  vatandaşın partilerine daha  çok rağbet ederek  destek verdiklerini  söylediler.

Adıyaman  genelinde  HDP’nin oylarını  artıracağını ve çok  sayıda İl Meclis  üyesi  alarak  halka  hizmet konusunda  daha çok söz sahibi  olacaklarını  ifade  ederek  bu güne kadar kendi  partisine  oy vermeyenlerin oylarına   da talip  olduklarını  belirttiler.

Kommagene  Gazeteciler  Cemiyetini  Başkanı  Haci  Bozkurt   ise  ziyaretlerinden ötürü  HDP  heyetine  teşekkür  ederek  çalışmalarında  başarılar  diledi.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2019-03-18 11:51 tarihinde yayınlandı. 1834 Defa okundu.