HÜDA PAR Adıyaman İl Başkanı olarak 6 yıldır görev yapan Ali Çelik, görevini Mustafa Yetiş'e devretti
İl Başkanlığı Yetiş’e emanet

HÜDA PAR Adıyaman İl Başkanlığı binasında yapılan devir teslim törenine katılan Bölge Koordinatör Yardımcısı Lokman Yalçın, Ali Çelik'e yaptığı hizmetlerden dolayı plaket takdim ederek Çelik'e teşekkür etti.

Yalçın, yaptığı açıklamada siyasi partilerin kademelerinde zaman zaman görev değişikliklerinin olduğunu belirterek, partilerinin almış oldukları karar gereğince Adıyaman İl Başkanlığı görevine Mustafa Yetiş’in atandığını söyledi.

Yalçın, daha sonra görev değişikliğiyle ilgili olarak "Görevi devralacak Mustafa Yetiş kardeşime de yeni görevinde başarılar diliyorum. Adıyaman ilimiz için, parti çalışmalarımız konusunda hizmetlerimizi daha ileri bir seviyeye götüreceğinden endişemiz yoktur. Alınan bu kararın öncelikle Adıyaman ilimize memleketimize ve tüm İslam ümmetine hayırlara vesile olmasını Yüce Rabbimizden niyaz ediyorum." ifadelerini kullandı.

6 yıllık süreçte Adıyaman’ın sorunlarını dile getirmeye çalıştığını belirten Ali Çelik ise "HÜDA PAR Genel Merkezi tarafından Adıyaman il Başkanı olarak görevlendirildiğimden bugüne Adıyaman'a hizmet etmek için elimden geleni yapmaya çalıştım. Gerek yerel basında gerekse de ulusal basında Adıyaman'ın sorunlarını elimizden geldiğince dile getirdik. 6 yıl yaptığım il başkanlığı görevimden bugün ayrılıyorum. Görevi Mustafa kardeşimize devrediyoruz. Fakat HÜDA PAR çatısı altında çalışmalarıma devam edeceğim" şeklinde konuştu.

HÜDA PAR Genel Merkezi tarafından Adıyaman İl Başkanı olarak atanan Mustafa Yetiş ise yaptığı açıklamada, "Öncelikle bizi böyle bir göreve layık gördüğü için partime, partimin yetkili organlarına ve özellikle koordinatörlüğümüze teşekkürü bir borç biliyorum. Allah'ın izniyle bu görevi en güzel bir şekilde yerine getirmeye çalışacağız ve partimizi mahcup etmeyeceğiz. Ali başkanıma da 6 yıl boyunca yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra hep beraber omuz omuza yolumuza devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2019-08-03 12:31 tarihinde yayınlandı. 2177 Defa okundu.