İyi Parti İl Başkanı Kenan Doğan, Kahta ilçesinde çeşitli resmi ve STK ziyaretinde bulunarak projeleri hakkında bilgi verdi.
İyi Partiden Kahta  Çıkarması

İYİ Parti İl Başkanı Kenan Doğan, Kahta İlçe Başkanı Sait Doğan Ve İl Başkan Yardımcıları Ahmet Türk ve Hayrettin Özdemir İle Beraber; Kahta İHH  İnsani Yardım Vakfı Başkanı Mehmet Orman’ı ve Yönetimini Ziyaret Etti ve Projeleri Hakkında Bilgi Aldı.

Kahta İlçe Başkanı Sait Doğan, yönetim kurulu üyeleri ve partililerle buluşan Başkan  Doğan, yapılan çalışma hakkında  bilgi  alarak,  fikir alışverişinde  bulundu. Daha sonra beraberindeki partililerle Kahta02spor Kulübü Başkanı Musa Yıldırım ve Kâhta İHH İnsani Yardım Vakfı Başkanı Mehmet Orman’ı ve yönetimini ziyaret etti ve Projeleri Hakkında Bilgi Aldı.

Kahta Merkez Muhtarları ile de bir raya gelen Doğan, muhtarların sorunlarını dinleyerek, partinin politikalarını anlattı. Geçtiğimiz aylarda göreve başlayan Kahta Kaymakamı Abdil Koç’a hayır olsun ziyaretinde bulunan İl Başkanı Doğan, hayırlı olsun dileklerini iletti.

İlçe ile ilgili konularda bilgi alışverişinde bulunulan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Koç, İl Başkanı Doğan ve beraberindeki heyete teşekkür etti. 

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2021-01-14 18:35 tarihinde yayınlandı. 3065 Defa okundu.