AK Parti’de başvurular devam ederken, İş Adamı Mehmet Kavak, İl Genel Meclisi Üyeliği için AK Partiden aday adayı olarak başvuruda bulundu.
KAVAK, İL GENEL MECLİSİ İÇİN ADAY ADAYI OLDU

AK Parti’de başvurular devam ederken, İş Adamı Mehmet Kavak, İl Genel Meclisi Üyeliği için AK Partiden aday adayı olarak başvuruda bulundu.

25 Köy Muhtarı, kanaat önderleri ve kalabalık bir kitle ile AK Parti Kâhta İlçe Başkanlığı’na giden İş Adamı Kavak, AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni’ye dosyasını teslim ederek İl Genel Meclisi Aday Adaylığı için resmi başvurusunu yaptı.

AK Parti’nin hizmet kervanına katkı sunmaya talip olduğunu ifade eden İş Adamı Kavak başvurusuna ilişkin yaptığı açıklamada, “Bizler AK Parti’nin gönüldaşlarıyız. Samimiyetle söyleyebilirim ki amacım hiçbir zaman mevki ve makam değildir. Adaylığımın kabul edilmesi durumunda bölgemizin talep, ihtiyaç ve sorunlarını il genel meclisinde çözüme kavuşturmak için üzerime düşeni yapacağım. Bölgemizi en iyi şekilde temsil edeceğime inanıyorum. 25 Köy muhtarımızın ve halkımızın gösterdiği teveccüh de ortadadır. Su ve ulaşım başta olmak üzere çözüme kavuşturmamız gereken birçok sorun var. Bu sorunları çözmek, bölge halkımıza hizmet etmek benim için büyük bir onur olacaktır.” dedi.

AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni ise, İş Adamı Kavak’a bu kutlu yolda başarılar dileyerek, başvurusunun hayırlı olmasını temenni etti.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2018-11-27 16:03 tarihinde yayınlandı. 1907 Defa okundu.