MHP Adıyaman listesini yayınlamasıyla partiye tepkiler gelmeye başladı. Büyük bir kesim tarafından adaylığı kesin olarak beklenen ve liste dışı olan Selim Çakır'a destek, partiye tepki büyüyor
Liste Dışı Olan Selim Çakır'a Destek

Sosyal medyada gelen tepkilerden bir kaç örnek:

Mesele Vatanseverlik mi? Menfaat mi?
#ADIYAMAN 2018 yılında tarihinde görmediği 31 bin 700 oyu almasını sağlayan Selim Çakır o dönem seçilmemesine rağmen sahadan ayrılmayarak bu güne kadar durmaksızın çalışan birisini görmezden gelip #MHP Genel Merkezi tarafından Teşkilat ve sahadan bilgi almadan masa başında hazırladığı listeyi kamuoyuna sunarak ADIYAMAN'da MHP'yi bitirmek istemiştir.
Söz konusu Selim Çakır 'ın listede olmaması ben ve benim gibi MHP'ye oy verenleri derinden yaralamıştır. Bu bir dava ve ülkü sevdasıdır. Bu davada şimdiye kadar hiç bir varlık göstermemiş, adı sanı bilinmeyenleri kamuoyu önüne sunmak, herşeylerini bu dava uğruna hiçe sayanlara bir hakarettir.
Ben ve benim çevremdeki, benim gibi düşünenleri hepsi Selim Çakır 'a yapılmış haksızlık karşısında bu seçimde MHP oy vermeyeceğiz.
Saygılarımla..
Güzel adamları üzmeyin emek veren adamları üzmeyin Dişini tırnağına takıp gece gündüz mücadele veren adamları üzmeyin Selim reis tanıdığımız nadir Dava Adamlarından biridir.
Kalbi temiz naif adam içini ferah tut.
Hiçbir siyasi parti adı altında olmadan sadece Adıyaman için memleketi Gölbaşı için
Onu sevenler ve sevmeyenler için
İcraat için daha güzel yarinlar için
Bıkmadan yorulmadan çalışacağız
Allah yar ve yardımcımız olsun .
Elbette olur birlikte olur.
Allah'ın izni ile Selim Çakır bağımsız olarak Milletvekili seçimlerinde Adıyaman'da seçimlere girecek rahat olun dostlar herkes görecek Allah'ın izniyle
Tüm ifadeler:

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2023-04-07 14:34 tarihinde yayınlandı. 2046 Defa okundu.