Milliyetçi Hareket Partisi Kahta seçim karargahı düzenlenen törenle dualar eşliğinde açıldı.
MHP Kahta Seçim Karargahı Açılışı Yapıldı

Fatih Mahallesi 100. yıl parkı civarında seçim karargah açılışı için toplanan partililere saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra   açılış  ve  selamlama konuşması eski MHP Kahta İlçe Başkanı ve  MHP Adıyaman Milletvekili  adayı  Siraç Aslan yaptı.

Aslan, bu önemli günde  karargah açılışı için davetine icabet eden tüm dava arkadaşlarına teşekkür ederek, yaptıkları saha  çalışmaları  hakkında açıklamalarda bulundu.

İl Başkanı Hüseyin Özgün Merkez ilçe başkanı Mehmet Doğan'ın konuşmalarından   sonra  kürsüye  gelen MHP Adıyaman Milletvekili  adayı İsmail Gümüş ise  Cumhur  itttifakı olarak yaklaşan seçimlere  çok hazırlıklı  çalıştıklarını, parti misyon ve vizyonuna uygun şekilde  parti çalışmalarını sürüdürdüklerini, emin adımlar ile  seçimlerde  en güçlü şekilde  çıkarak bu davanın bayrağını  en zirveye  taşımanın mutluluk ve onurunu  yaşayacaklarını  dile  getirdi.

Açılış programına İl Başkanı Hüseyin Özgün Merkez ilçe başkanı Mehmet Doğan İlçe Başkanları 1.Sıra Milletvekili Adayı İsmail Gümüş 5.Sıra Milletvekili Sıraç Aslan Ülkü Ocakları İl ve Kahta İlçe Başkanı, diğer ilçe başkanları, partililer  ve çok sayıda  vatandaş kaltıldı.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2023-04-30 17:22 tarihinde yayınlandı. 1005 Defa okundu.