Milletvekili Fırat'tan cumhurbaşkanıyla ilgili yapılan paylaşımlara tepki
Milletvekili Fırat'tan paylaşımlara tepki

Fırat'tan test sonucu pozitif çıkan cumhurbaşkanına yapılan çirkin paylaşımlara tepki Fırat açıklamasında Aziz milletimizin ve Alem-i İslam’ın dualarıyla Sayın Cumhurbaşkanımız ve kıymetli hanımefendi bu hastalığı atlatacaklar inşallah. 

Fakat Hastalıkta bile alçakça bir şekilde siyaset yapmayı düstur edinenler düştükleri çukurda çırpınacaklar ama BAŞARAMAYACAKLAR!

Halkımız bilir ki; örfümüzde ve geleneklerimizde hastalıkta tüm fikir ayrılıkları bir kenara bırakılır ya da ertelenir. Fakat Sayın Cumhurbaşkanımız ve kıymetli hanımefendinin hastalığı ile alay ederek yada kötü temennilerini utanmadan sıkılmadan dile getirerek gündeme gelen muhalefet günü geldiğinde görecektir ki, bu alçakça tavrın en güzel cevabını yine Aziz Milletimiz verecektir.  

Bu coğrafyada hiç kimse hastalıktan yada ölüm üzerinden siyaset yapmaz bu arsızlıktır çünkü. Şirazeden çıkan muhalefet herhalde 

Türkiye düşmanları ile muhabbet kurmaktan dolayı yaşadığı toprakların köklerinden kopmuştur. Bu da ayan beyan ortaya çıkmıştır. 

Kim ne derse desin bu Aziz Millet ne zor zamanlarda söyleneni unutur ne de söyleyenin maksadını görmezden gelir. Kendi geleneklerini unutarak devşirme Siyaset yapan  siyasetçileri de tarihin tozlu göndermeyi bilir elbette.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2022-02-07 00:26 tarihinde yayınlandı. 1854 Defa okundu.