AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Kahta ilçesinde çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulundu.
Milletvekili  Toprak Kahta'da

AK Parti  Adıyaman Milletvekili ve AK  Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşleri  Başkan Yardımcısı  Muhammed  Fatih  Toprak  Adıyaman Havalanında Kahta  Ak Parti  İlçe  Başkanı  Bedir Yeni  ve Belediye Başkanı  Abdurrahman Toprak  tarafından karşılandı.

Toprak, Kahta'da  parti binasında  düzenlenen haftalık  olağan toplantısına  katıldı. Toplantının  açılış  konuşmasını  İlçe  Başkanı Bedir Yeni yaptı. Kahta  Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, ilçede  devam eden çalışmalar hakkında kısa  konuşma yaptıktan sonra sözü  AK Parti  Adıyaman Milletvekili Muhammed  Fatih Toprak  aldı.

Milletvekili  Toprak,  Kahta ilçesinin bir  şantiye haline  geldiğini, sayısız  projenin devam ettiğini,  ülkede  bir  kaos  ortamı oluşturmaya  çalışanların inadına hükumetin yolundan dönmediğini, halka hizmet  konusunda  daha çok çalışmaya  ve üretmeye  devam edeceğini söyledi.

 Milletvekili  Toprak ve beraberindekiler  daha  sonra  Kahta  ilçesinde  esnaf ziyareti  yaparak vatandaşların sorunlarını  dinledi, çözüm üretti.

Haber: İsmail Kaya

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2018-09-26 07:18 tarihinde yayınlandı. 2387 Defa okundu.