AK Parti Adıyaman Milletvekili A.Adayı olan bölgenin en geniş aile kitlelerine sahip, akil insanı ve kanaat önderlerinden Ömer Yılancı Kahta Haber'e ziyarette bulunarak seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Ömer Yılancı'dan Kahta Haber'e Ziyart

Kahta Haber'e  ziyaretinde  basını ne kadar  önemsedikerini, Kahta Haber'in ilk kuruldıuğu 2006 dan beri  sürekli takip ettiklerini söyleyen Ömer Yılancı  basının halk ile hükümeti sitasetçi  veya  devlet arasında  bir  köprü  olduklarını ve  bu  zor  görevi  yaptıkları için  basına müteşşekir oldıklarını belirtti.

Hayatıın tümünün siyasetle  geçtiğini, siyasetçi bir  aileden geldiği için adeta  siyaset ile  büyüdüklerini konuşmasında  belirten Yılancı, '' Beni bilen herkes dün ne  isem bugün ve yarın da  aynısı  olacağımı çok iyi bilir. Köklü bir  aileyiz  fakat  bu  ailemizde  sadece  kan bağım olanlar yok. Hiç bir  akrabalık bağı olmayan binlerce kardeşim var. Ben gücümü, şeefimi   onlardan alıyorum. Geniş bir kitlesi  olan siyasetçiler partiye  değer katar, güç katar. Bizim de  AK Partiye  ne kadar güç verdiğimizi  herkes  bilir. ''

Çok kritik bir seçim arafesinde  olduklarını, bir  oyun bile  bizim için ne kadar değerli olduğunu, bunun şimdi birlik ve beraberlik içinde  olmaları gerektiğini  dile   getiren Yılancı sözlerini  şöyle südürdü:

'' Bu güne kadar memlekete hizmet eden Milletvekillerimize  teşekkür ediyorum. Seçimler halka hizmet etmede  bir araç ve vekilik bir  araçtır. Bizler de bunun şuuru ile sürekli hareket ediyoruz. Şükürler olsun çok geniş bir  kitlenin kanaat  önderlerindenim, beni  bu mevkiye  layık görenlere  saygım ve  hürmetim sonsuzdur, ben bu  gibi  sıfatları  sadece  bana destek  ve güç verenlere  elimden geldiği kadar hizmet yapmaya çalışan, onlara  aracı olamaya gayret eden bir  vazife  olarak görüyorum, büyüklük taslamaktan Allah'a  sığınırım. Lakin bu zor  süreçte  değil elimi  bedenimi  bu  taşın altına koyarak asrın seçimi olarak  gördüğüm bu  seçimde  alnımızın akıyla  çıkmak istiyorum. ''

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2023-03-28 15:56 tarihinde yayınlandı. 1020 Defa okundu.