Siyasetçi- Kanaat Önderi Ahmet Özbey'in oğlu İş Adamı Muzaffer Özbey Ak Parti Kahta Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvuru dosyasını sundu.
Özbey,  Aday Adayı Oldu

AK  Parti  İlçe  teşkilatına aile  bireyleri  ve akrabaları  ile  gelen Siyasetçi- Kanaat Önderi  Ahmet  Özbey'in  oğlu İş Adamı  Muzaffer  Özbey  adaylık  dosyasını AK Parti  Kahta İlçe  Başkanı  Bedir  Yeni'ye  teslim etti.

Burada kısa  bir  konuşma  yapan Muzaffer  Özbey , basın  mensupları  ve  parti  görevlilerini  selamlayarak şuı iafdeleri kulandı.

''Kıymetli Kahtalı  hemşehrilerim ve AK Partili  yol arkadaşlarım. Malumunuz 2019  Mart  Yerel Seçimler  arafesindeyiz.  Kahta  AK  Parti  Belediye  Başkanı aday  adayı olduğumu belirtmek  isterim. Bu  mübarek  günde  başvurumu yaptım. Tüm  AK  Partili  aday  adayı arkadaşlarıma canı  gönülden başarılar  diliyorum. Hakkımızda  hayırlısı  ne ise baş ile göz  üstüne hepinize  ilginiz  ve desteğinizden dolayı teşekkür ediyorum.''

Muzaffer  Özbey Kimdir?

1965 Kahta  doğumlu, ilk, orta ve lise  eğitimini  Kahta'da tamamladıktan sonra 1987 yılında Türkiye İş bankasında memur  olarak göreve başladı. Adıyaman Merkez  Şubesinde  yönetici   olarak görevini  sürdürdü.  2004 yılında Türkiye İş Bankasının Ankara da bulunan Emekli  ve Munzam Sandık Vakfında 8 yıl yöneticilik yaptı. Emekli olduktan sonra AK Parti  Çankaya  İlçe  Teşkilatında çeşitli görevlerde  bulundu.  Halen Adıyaman ADIMER  -MERMER  A.Ş. genel müdürlüğünü  sürdürmekte.

Evli ve iki çocuk babası.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2018-11-16 15:40 tarihinde yayınlandı. 3493 Defa okundu.