AK Parti Kahta Belediye Başkan A. Adayı Muzaffer Özbey Kahta merkezde görev yapan muhtarlar ile bir araya gelerek projeler hakkında bilgi verdi
Özbey, Muhtarlar İle  Buluştu

AK Parti Kahta Belediye  Başkan A. Adayı   Muzaffer  Özbey, ilk  ziyaretini  basın mensuplarına  yaptıktan sonra  ilçe  merkezinde  görev  yapan  muhtarlar  ile  bir  araya  geldi. 

Muhtarların hizmetin  gelmesi  ve  yürümesi  konusunda, devlet  ile  halk arasında  üstlendikleri  köprü  görevi ve halkın sesi olma  noktasında  çok önemli  konumda  olduklarını  ifade  eden  AK Parti Kahta Belediye  Başkan a. adayı   Muzaffer  Özbey, göreve  geldiği  taktirde  muhtarlar  ile  her  hafta basın önünde  bir araya  geleceklerini  söyledi.

Muhtarların çok zor  şartlarda görev  yaptıklarını, bir  çok muhtarın bir  ofislerinin olmadığını, bu şekilde  halkın her  zaman onlara  ulaşmada  zorluklar yaşadığını  kaydederek '' Ben  burada  basın önünde  ve sizlerin huzurunda  söz  veriyorum. Tüm muhtarlarımızın bir  ofisi  olacak. İçinde  bilgisayar, internet  ve yazıcılarını koyacağız. Onlardan hiç  bir  ücret  almadan  giderlerini  karşılayacağız. Çünkü  onlar  halka  hizmet ediyor. Kendilerini halkın sorunlarına veren insan bizim için çok kıymetlidir. Artık  muhtarlarımız  sahipsiz  olmayacak,  onlarla  her  türlü konuda  el birliği yaparak  hizmetimizi  sunacağız.''

Kahta'nın tüm sorunlarını iyi  bildiğini,  ömrü siyaset,  kanaat  önderi  olan bir  babanın evladı  olduğunu, ondan aldığı  ahlak  ile  bu halka  en güzel hizmeti  sunacağını belirten Özbey,  tüm alanlarda ehil  kişiler  ile  çalışacaklarını,  bu ilçeyi  beraber  yöneteceklerini  belirtti.

Muhtarlar  ise  Özbey'e  kendilerine  verdikleri  değerden dolayı  çok mutlu olduklarını belirterek başarılar  dilediler.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2018-11-25 01:06 tarihinde yayınlandı. 2258 Defa okundu.