AK Parti Kahta Belediye Başkan A. Adayı Muzaffer Özbey Kahta Haber'e ziyarette bulunarak projeleri hakkında bilgi verdi.
Özbey'den Kahta Haber'e Ziyaret

AK Parti  Kahta  Belediye  Başkan A. Adayı Muzaffer  Özbey ve  beraberindekiler  Kahta  AA   ve  Kahta Haber  ofisini  ziyaret etti.  Özbey, ziyaretinde basının  ne kadar  önemli olduklarının bilincinde  olduklarını, kendisini eleştirmeyen  ve  yol göstermeyen  bir  basının asli  görevini yapmadığını, hak ve haktan yana olan bir  basınla  ülkenin daha  iyi  noktalara  gelebileceğini   söyledi.

Kahta  basının  ne zor  şartlar  altında çalıştıklarını  iyi  bildiklerini, diğer  basın  kuruluşları gibi  Kahta  Haber'in  çizgisinin ve yayın politikasının haktan yana  tarafsız  olduğunu, bunun için  kendilerine teşekkür  ettiklerini kaydeden Özbey, göreve  geldiği  taktirde  belediyede  basın birimini  çok aktif  olarak hizmete  sunacaklarını, herkes  ile  aynı mesafede  olarak  bu  kenti  birlikte  yöneteceklerini, bunun en iyi  unsurlarından birinin basın olacağını  ifade etti.

Kahta  Haber  imtiyaz  sahibi  İsmail Kaya  ise  ziyaretlerinden  ötürü  AK Parti  Kahta  Belediye  Başkan A. Adayı Muzaffer  Özbey ve  beraberindekilere  teşekkür ederek başarılar  diledi.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2018-11-27 13:14 tarihinde yayınlandı. 1990 Defa okundu.