Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Hacı Yusuf Öztürk, özellikle deprem sonrasındaki yardım içerikli çalışmalarıyla Adıyaman halkının taktırın topladı.
Öztürk, Adıyaman halkının taktirini  topladı

Ak Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Öztürk "Adıyaman'ın ve Halkımızın Hizmetkârı Olmaya Adayım"

Yakın tarihimizin maneviyat iklimine hakim bir ilim insanı ve önemli bir akademisyen olan Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Hacı Yusuf Öztürk, özellikle deprem sonrasındaki yardım içerikli çalışmalarıyla Adıyaman halkının taktırın topladı.

 Başta Adıyaman Merkez olmak üzere; Kahta, Samsat, Gerger ve Çelikhan ve  köy ziyaretleri kapsamında vatandaş ile iyi ilişkiler kuran Öztürk'ü halk listede de görmek istiyor. Adıyamanın'ın içerisinde bulunduğu sıkıntılı süreçte, AK Parti lehine önemli bir oy potansiyeline sahip olan Öztürk, bilgi, birikim ve akademisyen kişiliği ile ön plana çıkan en önemli aday adaylarından biri... 

Deprem sonrası çalışmaları kapsamında Adıyaman merkez olmak üzere bütün ilçe ve köylere önemli yardımlar yapan Öztürk, yardımlara ara vermeden devam etmektedir.

Bundan sonra sahip olduğu bilgi ve deneyimi ile Adıyaman milletvekili olarak hizmetlerini TBMM de taçlandırmak isteyen Öztürk'e halktan da büyük bir destek gelirken, vatandaşlar " Yusuf Öztürk hocamızın Blbunu başaracağına içtenlikle inanıyoruz. Hocamız, milletin ve memleketin kaynaşması, birleşmesi ve yeniden inşaası yolunda önemli adımlar atacağına şüphemizin olmadığı bir isimdir.  Türkiye ile Suriye arasında köprü işlevi gören bir Vakfın da  yöneticilerinin başında gelen Öztürk, çok derin bir ilmi ve birikime sahiptir. Sahip olduğu bilgi birikimini ve halk arasındaki saygınlığı ile bu seçimde AK Partiye büyük katkılar sunacağına inanıyoruz. Adıyaman'ın kangrenleşmiş sorunlarına ek olarak deprem yıkımıyla beraber Adıyaman'ın çok ağır sorunları mevcuttur. Komada olan bu şehri tarihi ve sosyal hüvetine kavuşturmak için geceli gündüzlü aralıksız bu şehri yeniden yapılandırmak ve şahlandırmak için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde bu kutsal görevi ifa etmek istemektedir. Öztürk, her şeyden önce muhafazakar ve demokrat bir insan olarak Adıyamanımıza önemli değer katacaktır. Bu yolda kendisine başarılar diliyoruz. Allah muvaffak eylesin inşallah"şeklinde konuştular.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2023-03-25 22:49 tarihinde yayınlandı. 2243 Defa okundu.