28. Dönem AK Parti Adıyaman Milletvekili Adıyaman Aday Adayı olduk. Dua ve güzel dileklerinize talibim.
Temiz yürek, Av. Gaffar Çelebi A.Adayı

Saygıdeğer Adıyamanlılar,
Kıymetli Hemşehrilerim;
Yüzyılın afeti ile şehrimiz tarifi mümkün olmayan acıları yaşadı. Akrabalarımız, dostlarımız, arkadaşlarımız kısaca herbirimizin ortak değerleri maalesef enkaz altında kalarak yaşamlarını yitirdiler. Hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza şifa diliyorum. Şehrimizin ve ülkemizin başı saĝolsun.
Kıymetli hemşehrilerim,
Öte yandan şehrimizi yeniden ayağa kaldırmanın, Adıyaman'ı tekrak hakettiği konuma ulaştırmanın sorumluluğu bilinciyle hareket etmek durumundayız. Tarım, sanayi ve turizm potansiyeli başta olmak üzere Adıyaman Türkiye'nin en nadide kentidir. Öncelikli olarak vatandaşın barınma ihtiyacını karşılayacak hamlelerle göçü engellemek, sonra da kenti yeniden inşaasıyla ihya etmek zorundayız.
Ben de 22 yıldır avukatlık yaptığım bu güzide şehrimizin, Adıyaman'ın yeniden ihya sürecine katkı sunmak, yıllar yılı ekmeğini yediğimiz bu kadim şehri daha yaşanılabilir bir noktaya ulaştırmak, Üniversite eğitimi dışında bir an bile olsun ayrı düşmediğim ve mesleğimi icra ettiğim Adıyaman'da halkının taleplerini baş-göz üzerine yerine getirmek maksadıyla AK Parti'den milletvekili aday adayı oldum.
Kıymetli dostlarım, saygıdeğer Adıyamanlılar,
AK Parti'nin kuruluşundan bu zamana kadar teşkilatın her kademesinde canhıraşane hizmet eden biri olarak vatandaşlarımızın talepleri ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teveccühleri ile Adıyaman'ın büyümesine katkı sunmak istiyorum. Ömrünü bu kadim topraklarda sürdüren biri olarak kentin tüm sorunlarını, dinamiklerini, vatandaşın öncelikli taleplerini ve en önemlisi çözüm yollarını yakinen bilen biri olarak şehrimize değer katacağıma huzurlarınızda söz veriyorum.
Bu münasebetle depremde vefat eden tüm vatandaşlarımıza tekrar Allah'tan rahmetler diliyorum. Deprem sonrası Adıyaman'ın yeniden dirilişine, tüm dinamikleri ile yeniden ihyasına katkı sunmak maksadıyla AK Parti Adıyaman Milletvekilliği adaylığı yolunda dua ve güzel dileklerinize talibim.
Rabbim, bir daha böyle acılar yaşatmasın.
Saygılarımla
Av. Gafar Çelebi
AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2023-03-25 22:19 tarihinde yayınlandı. 1114 Defa okundu.