AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, ATSO bünyesinde faaliyet gösteren Genç Girişimciler Kurulu ile istişare toplantısı düzenledi.
Toprak, Genç Girişimcilerle Bir Araya Geldi

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuk İşleri Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Toprak, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Genç Girişimciler Kurulu ile video konferans yöntemiyle bir toplantı gerçekleştirdi. 

Pandemi sürecinin sektörlere ekonomik etkileriyle ilgili değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda, devletin koruma önlemlerine teşvikleri paylaşıldı. 

Adıyaman Milletvekilleri olarak, Adıyaman’daki tüm yatırımcıların çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirten Milletvekili Toprak, gençlerin de iş hayatında daha aktif, daha etkili rol almalarını sağlamak için yoğun gayret gösterdiklerini söyledi. 

Milletvekili Toprak, “Malumunuz dünya ekonomisi zor bir süreçten geçiyor. Türkiye hem salgına, hem de ekonomiye yönelik her türlü tedbiri almış durumda. Devletimiz destekleyici paketleri esnaftan işverene, çalışandan emekliye kadar tüm kesimleri kucaklıyor. Herkes üzerine düşeni hassasiyetle yerine getirdiği takdirde sosyal ve ekonomik olumsuzlukları minimum seviyeye çekebiliriz. İnşallah bu süreci tez zamanda geride bırakır, normal hayatımıza döneriz.” 

“Üzerimize düşen neyse yapmaya hazırız” 

Milletvekili Toprak, “Adıyaman ekonomisine yön veren iş dünyasının her türlü konusu ile ilgileniyoruz. Adıyaman’daki genç girişimci sayısını arttırmaya yönelik çalışmalarımızın yanı sıra, iç piyasaki işlerinin pazar paylarının artması ve yurtdışı piyasalara da açılmaları için üzerimize düşen neyse yapmaya hazırız. Genç girişimciler kurulumuz da yapacakları çalışmalarla şehrimizin gelişmesi adına projeler ve çalışmalarıyla bu büyük katkı sağlayacaklardır.” dedi. 

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2020-11-28 13:30 tarihinde yayınlandı. 2389 Defa okundu.