AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, beraberinde AK Parti Kahta Belediye Bașkan Adayı Engin Akel Kahta Gençlik Merkezinde gençlerle bir araya geldi.
Toprak, Gençlerle  Buluştu

Kahta Gençlik Merkezi has odasında gerçekleștirilen programın açılış  konuşmasını   AK Parti Kahta Belediye Bașkan Adayı Engin Akel yaptı. Akel konuşmasında gençleri  önemsediklerini, onlar için çok sayıda  projenin hazır  olduğunu belirterek  çalışmaları hakkında bilgi  verdi.

  AK Parti Adıyaman Milletvekili ve Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İșler Bașkan Yardımcısı Muhammed Fatih Toprak, gençlere tanıştıktan sonra samimi   bir  sohbet ortamında  hasbıhal etti.

Gençlik merkezlerinin öğrencilerin daha donanımlı olarak yetişmelerine büyük katkı sağlandığını ifade eden Milletvekili Toprak, “Aydınlık yarınlarımızın teminatı gençlerimiz, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimizin en büyük güvencesidir.” dedi.

Milletvekili Toprak, “2023, 2053, 2071 hedeflerimiz var, kararlı adımlarla bu hedeflerimize yürüyoruz. Bizim en büyük sorumluluğumuz vatan sevgisiyle dolu, inançlı, ahlaklı ve çalışkan gençler yetiştirmektir. Hepinizin çok başarılı olacağına inanıyorum. Daha aydınlık ve daha güçlü bir Türkiye, hiç şüphesiz gençlerle yükselecektir. Sizlere çok güveniyorum. Adıyaman Milletvekili olarak, bir kardeşiniz olarak her zaman yanınızda olacağım. İnanıyorum ki Engin Akel Başkanımız  da sizlere her türlü desteği sağlayacaktır.” dedi.

Yașanan türlü badirelere rağmen büyük bir azim ve kararlılıkla durmadan çalıştıklarını ifade eden Toprak, sözlerini  șöyle sürdürdü: “Devlet ve millet olarak yine zor bir süreçten geçiyoruz. Bizlere çok acılar yașattılar. Türkiye’yi terör örgütleri ile terbiye etmek, kan gölüne çevirmek istediler. Hamd olsun, milletimiz devletine ve vatanına olan bağlılığını gösterdi. Bu millet, cesaretiye, dirayetiyle, kararlı ve dik durușuyla bu hainlere en ağır tokadı vurdu. Darbelere, türlü ihanetlere rağmen hala dimdik ayakta Türkiye ve Türkiye ekonomisi var.” -

‘Türkiye Dünya’da Söz Sahibi Oldu’ 90’lı yılların Türkiye’nin kayıp yılları olduğunu anımsatan Toprak, Türkiye’nin “Artık hiçbir șey eskisi olmayacak” diyen bir lider ile Dünya’da söz sahibi olan bir Ülke haline geldiğini belirten Toprak

“Koalisyon hükümetleri ile Türkiye hep kaybetti. Hem uzun soluklu olmadı hem de ekonomik

anlamda büyük bir çöküș yașandı. Pislikten geçilmeyen hastaneler ve oralarda olușan uzun

kuyruklar. İnsanlar, hastane kapılarında adeta kıvranıyorlardı. 3 Kasım 2002’den bu yana Türkiye

hızla büyüdü, ciddi bir ekonomik kalkınma oldu. Yatırımların önü açıldı. Türkiye’nin her karıș toprağı

eserlerle, hizmetlerle donatıldı. İște Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Türkiye adeta çağ atladı.

Türkiye yerli ve milli olarak tankından gemisine, helikopterinden tüfeğine kadar tüm savunma

ihtiyaçlarını kendi karşılayabilir hale geldi. Savunma sanayide Türkiye’yi atağa kaldıracak projeler

büyük kararlılıkla devam ediyor.”

Milletvekili Toprak, daha sonra gençlerin sorularını yanıtladı.

Milletvekili  Toprak'a  gençler  tarafından çeşitli hediyeler  verildikten sonra  toplu şekilde  fotoğraf çektirdiler.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2019-03-12 13:40 tarihinde yayınlandı. 1386 Defa okundu.