AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Toprak Kah'da Konuştu.
Toprak; Türkiye Güçlü Ülkedir

AK Parti Kahta İlçe Başkanlığı binasında gerçekleşen toplantıya, AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni, AK Parti Adıyaman Kadın Kolları Başkanı Perihan Gümüş, İlçe Kadın Kolları Başkanı Ebru Güler, Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Halil Dinçer, Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Mahalle Temsilcilileri ile partililer katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Bedir Yeni, tüm katılımcılara katılımlarından dolayı teşekkür ederek toplantıda alınacak kararların hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Ardından konuşan AK Parti Adıyaman Kadın Kolları Başkanı Perihan Gümüş ise, AK Parti Hükümeti ile Kahta'ya çok güzel yatırımların kazandırıldığını söyledi.

Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak ise, ilçe genelinde yapılan çalışmalar ve yapılacaklar konusunda bilgiler verdi.

Toplantıda bir konuşma gerçekleştiren AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, "Hepimiz dava adamıyız. Sizler olmazsanız AK Parti olmaz, bu dava olmaz, biz olmayız. Sizlerin gece gündüz yaptığı her bir çalışma çok kıymetlidir, büyük bir fedakârlıktır. Bizleri güçlü kılan sizlersiniz. Eğer sizler bu davaya sahip çıkmazsanız bu dava yetim ve öksüz kalır." dedi.

 -Türkiye Mazlum Coğrafyanın Umududur

Milletvekili Toprak, "Çok zorlu ve netameli süreçlerden geçtik. İç ve dış mihraklar her türlü çirkinliği yaptılar. Sürekli köşeye sıkıştırmaya çalışıyorlar. Onlar istedikleri kadar Türkiye'den rahatsız olsunlar. Biz Filistin'e de davasına da sahip çıkacağız. Oradaki kardeşlerimizi yalnız bırakmamaya kararlıyız. Ülkemizi de her türlü tehdide karşı koruyacak kadar güçlüyüz. Suriye'nin kuzeyinde bir terör devletinin kurulmasına asla müsaade etmeyeceğimiz gibi, FETÖ, PKK ve diğer tüm terör örgütlerine de fırsat vermeyeceğiz."

-Adıyaman'ımız İçin Güzel Projelerimiz Var

Milletvekili Toprak, "Yine bir seçim sürecine giriyoruz. 2019'un mart ayında yerel seçimler var. Tüm Türkiye'de adaylarımız belirlenecek ve bu adaylarımızın arkasında hepimiz duracağız. Her birimiz adaymışız gibi çok yoğun bir şekilde çalışacağız. Memleketimiz için yapmamız gereken çok şey var. Güzel projelerimiz var. Birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece, birbirimize kenetlendiğimiz sürece önümüzdeki bütün güçlükleri yeneceğiz inşallah." dedi.

Toplantı sonrası vatandaşların taleplerini dinleyen Milletvekili Toprak, ardından Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yatmakta olan hastaları ziyaret ederek moral verdi.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2018-09-27 07:13 tarihinde yayınlandı. 1518 Defa okundu.