AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, "İşçi ve emekçilerimiz her geçen gün gelişmekte olan ülkemizin büyümesi, ilerlemesi ve hedeflerine ulaşmasında, emek ve alın terleriyle önemli pay sahibidir." dedi.
Toprak’tan 1 Mayıs  Günü Mesajı

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuk İşleri Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Toprak, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Milletvekili Toprak, "Çeşitli sektörlerde büyük bir özveriyle çalışmalarını sürdüren işçi ve emekçi kardeşlerimiz, bir yandan evlerine helal lokma götürmeye çalışırken aynı zamanda ülkemizin ve Adıyaman’ımızın kalkınması ve refahı için çok önemli bir görev ifa etmektedir."dedi.
 AK Parti olarak, emeği, alın terini ve helal kazancı yücelten, üretimde ve paylaşımda adaleti savunan bir anlayışın temsilcileri olarak, çalışanlarımızın emeklerinin tam karşılığını almalarına, çalışma şartlarının iyileştirilmesine, hak ettikleri yaşam standardına kavuşmalarına büyük önem verdiklerine işaret ederek, şunları kaydetti:
"Bu doğrultuda, Sayın Cumhurbaşkanımızın, emek ve dayanışmaya verdiği değere bağlı olarak, son yıllarda işçi ve emekçilerimizin haklarının güvence altına alınmasında ve çalışma koşullarının iyileştirilmesinde büyük gelişmeler yaşanmıştır. Ülkemizin kalkınmışlık hedeflerine ulaşmasında ve istikrar içerisinde büyümesinde büyük emek ve gayretleri olan işçilerimizin sevinçle karşıladığı ve bayram olarak kutladığı önemli bir gün, devletimizin emeğe ve iş gücüne verdiği değeri ortaya koymuştur. Bu duygularla, işçi ve emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı ve huzurlu yıllar diliyorum."

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2020-05-01 23:28 tarihinde yayınlandı. 2533 Defa okundu.