AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Başkanı Mehmet Güllüoğlu'nu ziyaret etti. Ziyarette Adıyaman ile ilgili yapılan ve yapılacak olan çalışmalar istişare edildi.
Toprak’tan AFAD Başkanı’na Ziyaret

Başkan Güllüoğlu ile birlikte AFAD Operasyon Merkezini gezen Milletvekili Toprak, burada yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Türkiye’nin çok güçlü bir ülke olduğunu, devletin milleti için tüm imkânlarını seferber ettiğini vurgulayan Milletvekili Toprak görüşmeye ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“AFAD’ın şehrimiz genelindeki çalışmaları, hem ekip, hem de fiziki alt yapıları konusunda görüş alışverişinde bulunmak üzere AFAD Başkanımız Sayın Güllüoğlu ile bir aradayız. Ülke olarak deprem fay hattı üzerindeyiz. Rabbim ülkemizi, her türlü kaza, bela ve musibetlerden muhafaza etsin. Ancak afetler de insan yaşamının parçası. Tedbir almak, hazırlıklı olmak mecburiyetindeyiz. Ülke olarak, güçlü bir afet yönetimine sahibiz Elhamdülillah. Görüyoruz ki AFAD’da, tüm birimleriyle burada özverili çalışmalar yürütüyor. Misafirperverliğinden ötürü Sayın Güllüoğlu’na teşekkür ediyorum.”

AFAD Başkanı Güllüoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Milletvekili Toprak’a teşekkür etti.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2020-09-09 10:16 tarihinde yayınlandı. 2451 Defa okundu.