Kahta Bekediye Başkanı Abdurrahman Toprak Adıyamanlılar Vakfı Sait Aybak'a ziyarette bulundu.
Toprak'tan Aybak'a Ziyaret

Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, Adıyamanlılar Vakfı’nı ziyaret ederek yeni Başkan Sait Aybak’a “hayırlı olsun” dileğinde bulundu. 

Yeni vakıf başkanı Sait Aybak, bundan önceki dönem Başkanı Ramazan Aksoy ve yönetim kurulu üyelerin de hazır bulunduğu ziyarette bir konuşma yapan Vakıf Başkanı Sait Aybak Kahta Belediye başkanı Abdurrahman Toprak’a vakıf çalışmaları hakkında bilgi vererek, ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Vakıf olarak öncelikli hedeflerinden biri gençlere sahip çıkmak ve onları metropol bir şehirde kendilerini yalnız hissetmemek için bütün imkanlarını kullandığını belirten Başkan Aybak, bütün bu yapılan hizmetlerle birlikte İstanbul’da Adıyaman ilimizi sosyal ve kültürel anlamda en iyi şekilde temsil etmeye çalıştığını kaydetti.

Kâhta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak ise, görev süresince Kâhta da yapılan ve bundan sonra yapılacak olan hizmetlerle ilgili bilgiler vererek, İstanbul’da Adıyamanlılar Vakfı’nın yapmış olduğu hizmetleri her zaman takdirle yad ettiklerini ifade etti. Toprak, “Yaklaşık üç ay önce Vakfın yeni başkanlığına seçilen değerli kardeşimiz Sait Aybak ve ekibine bundan sonraki süreçte başarıların artarak devam etmesini temenni ediyorum. İnşallah bu bayrağı çok daha ileriye taşıyacağından inancım tamdır” dedi. 

Başkan Toprak’ın vakıf ziyaretine belediye başkan yardımcısı Halil Geyik ve meclis üyesi Hamza Özer de eşlik etti.

Haber: Abdulkerim SONKAYA / İSTANBUL

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2018-09-12 09:47 tarihinde yayınlandı. 1519 Defa okundu.