AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, seçim çalışmaları kapsamında Gerger ilçesini ziyaret etti.
Toprak'tan Gerger'e  Ziyaret

AK  Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed  Fatih Toprak, Gerger  ilçesinde  ilçe  başkanı ve  belediye  başkan adayı  ile beraber   esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Burada vatandaşların sorunlarını dinleyen Toprak, Gerger halkının sürekli sağduyu ile hareket ettiğini, hükumete  olan desteklerini   daha öncede esirgemediklerini ve bundan sonra  da ilçe için daha güzel günlerin yakın olduğunu söyledi.

Milletvekili toprak daha sonra Gölbaşı ilçesine gitti. Toprak   AK Parti İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, İlçe Başkanı Hakan Toydaş ile bir süre görüştü.

Daha sonra Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir'i ziyaret eden Milletvekili Toprak, belediyenin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Türk Eğitim-Sen ve Türk Ocakları Gölbaşı temsilciliklerini ziyaret eden Toprak, yaptığı konuşmada, Cumhur İttifakı'na çok önem verdiklerini belirterek, "Milletimizin bekası için, huzurlu ve müreffeh bir Türkiye için çabalıyoruz. Bu manada sivil toplum kuruluşlarıyla zaman zaman istişareler yaparak en doğru kararları almaya gayret ediyoruz." dedi.

Ziyaret, esnaf gezisinin ardından sona erdi.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2019-02-10 14:29 tarihinde yayınlandı. 2124 Defa okundu.