Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Ahmet Faruk Ünsal, Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan’ı makamında ziyaret etti.
Ünsal’dan AGAD’a Ziyaret

Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Ahmet Faruk Ünsal, Saadet Partisi İl Başkanı Haşim Asnuk’la birlikte Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan’ı makamında ziyaret etti.

Cemiyette gerçekleşen ziyarette Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Ahmet Faruk Ünsal seçim çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Ahmet Faruk Ünsal seçim çalışmalar hakkında bilgi vererek; “31 Mart yerel seçimleri süreç içerisinde hem yerel hem de ulusal basınımızla birlikte çalışmalarımızı halkımıza ulaştıracağız. Bu süreçte basınımızın yapacağı haberler halkımızın hakiki iradesinin ortaya çıkmasına ve kamuoyunun gerçek bilgilerle şekillenmesine yardımcı olacaktır. 31 Mart seçimlerinin ülkemize hayır getirmesini temenni ediyorum. Saadet Partisi olarak tabandan, değişik çevrelerden, inanç gruplarının farklı pratik eylemlerden gelen bir istek buluşmasıyla aday olmaya karar verdik. Adalet sürecimizin Türkiye'dekiparti genel merkezlerine önemli bir mesaj verecek nitelikte olduğunu buradan ifade edebilirim.Aynı tavanda buluşan bu talebin Saadet Partisi'nde adaylarımızla sonuçlanmış olması 31 Mart akşamı başarıyla neticelenecektir. Türkiye siyasetinde barışın, birlikte hareket etmenin küçük siyasal anlaşmazlıkları bir kenara bırakarak büyük politik hedeflere doğru birlikte yol almanın mümkün olduğunu göstermiş olacağız.Birlikte hareket etmek hususunda sonucu başarıya erdirebilirsek, bu sonuç Türkiye siyasetine, Ortadoğu’daki bu sert geçen çatışmalı siyasal sürece önemli katkı sağlayacaktır. Adıyaman şimdiye kadar ihmal edilmiştir. Şehrimiz siyasal iktidara vermiş olduğu desteğe rağmen yeterince hizmet alamamıştır. Saadet Partisi olarak göreve geldiğimiz gün bu sorunları ortadan kaldıracağız. Adıyaman Saadet Partisi belediyesiyle hak ettiği hizmeti alacaktır. En büyük taahhüdümüz şeffaf belediyecilik ve kenti hep beraber yönetmek olacaktır. Bu çerçevede yürüteceğimiz hizmetlerin halka ulaşmasında basınımızın önemini vurgulayarak, AGAD Başkanı İbrahim Aslan’a ve yönetimine başarılar diliyorum” dedi.

Ahmet Faruk Ünsal’ın ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren AGAD Başkanı İbrahim Aslan, “Yerel seçim süreci başladı. Tüm Türkiye'de olduğu gibi Adıyaman'da seçim süreci devam ediyor.Saadet Partisi’nden belediye başkanlığı için aday olan Ahmet Faruk Ünsal daha önce Adıyaman milletvekili olarak görev yapmıştı. Ayrıca Mazlum Der genel başkanlığı görevini yürütmüştür.Basın mensupları olarak tüm partilere ve tüm adaylara eşit mesafedeyiz. İnşallah ülkemizde ve ilimizde huzurlu ve barış içerisinde bir seçim yaşanır.Sayın Ahmet Faruk Ünsal’a, Saadet Partisi'nin Adıyaman'da ve ilçelerde göstermiş olduğu adaylara bu süreçte başarılar diliyorum” dedi.

Editör: İsmail KAYA

Bu Habere Tepkiniz Nedir? Bu haber 2019-01-24 09:31 tarihinde yayınlandı. 1387 Defa okundu.